Kryefjala Logo

Pse kaq i hidhur sot Paolo Fox?

2 vite më parë

Dashi-Një pasion që rindizet mes jush dhe partnerit.Puna e vështirë që keni bërë në të shkuarën do ju rregullojë të ardhmen.

Demi-Dashuria nuk të kënaq këto kohë.Merrni një pushim prej saj dhe kthehu punës që e ke lënë shumë pas.

Binjakët-Përqendrohuni me njerëz të rinj për të përjetuar emocione të reja.
Ambicia juaj në punë ju bën të shihni vetëm lart.

Gaforrja-Një pikë kthese që do të ndryshojë planet tuaja në dashuri.
Puna ka ndryshime dhe ju këshillojmë të përshtateni me to jo ti kundërshtoni.

Luani-Mungoni në dashuri dhe partneri jua vë në pah këtë gjë.
Ju doni vetëm punën këtë periudhë nuk e shmangni dot.

Virgjëresha-Kërkoni pushim nga dashuria,ose partner të ri.
Mos i nxirrni inatet e lidhjes që keni në punë se po i prishni punë vetes.

Peshorja-Nëse keni kohë në një lidhje,organizoni diçka për partnerin se po ju ikën nga duart.
Puna ka debate të vogla,asgjë serioze.

Akrepi-Këmbëngulja juaj më në fund po shpërblehet në dashuri!
Tani hidhini një sy dhe punës se boll shëtitët.

Shigjetari-Super dashuri sot dhe po të dini të silleni do zgjasë.Puna do përkushtim!

Bricjapi-Në dashuri fiton kush është më i prerë.Në punë jeni gjithmonë një hap para fal intuitës.

Ujor-E keni mëndjen kudo përveçse në dashuri.Kënaquni me çfarë keni në punë.

Peshqit-Mos u veçoni nga dashuria por dilni në qëndër të skenës dhe shijoni lidhjen.Në punë keni shumë plane .

Të ngjashme