Kryefjala Logo

Premtimet e Paolo Fox për secilën shenjë të horoskopit

2 vite më parë

Dashi-Konflikte në fundjavë me partnerin.Në punë mos bëni shumë kërkesa por shumë punë !

Demi-Kush ka jetuar një histori dashurie prej disa kohësh sot mund të thonë se çfarë nuk shkon.Puna do qetësi jo nervozizëm

Binjakët-Ditë e shkëlqyer për të qartësuar zemrën tuaj.
Në punë jeni shumë të nxituar dhe nuk mendoni mirë për pasojat.

Gaforrja-Jo e mirë kjo fundjavë për dashurinë.Përpiquni më mirë për një projekt të ri në punë.

Luani-Nuk ka shumë probleme në dashuri por ju jeni pak i pangopur!
Në punë jeni të shqetësuar dhe do t’ju duhet të përballeni me sfida të reja dhe shumë impenjative.

Virgjëresha-Përpiquni të jepni më të mirën në dashuri.
Në punë periudha është e rëndësishme ndaj kujdes me çështjet ligjore.

Peshorja-Lajme të mira në dashuri me të lindurit e shenjës së Luanit .
Në punë ka ngërç por nuk është faji juaj.

Akrepi-Shmangni polemikat sepse mund të rikthehen diskutime të vjetra.
Në punë një lajm shumë i bukur për të ardhmen.

Shigjetari-Dita është e veçantë nëse jeni beqar ndaj mos hezitoni të shikoni përreth!
Në punë do ju mbetet ju të bëni një zgjedhje shumë të rëndësishme.

Bricjapi-Hëna është me ju këtë fundjavë në dashuri ndaj përfitoni sa mundeni.
Në punë mundohuni të merrni iniciativa dhe të shmangni problemet.

Ujori -Tregohuni të kujdesshëm veçanërisht me të lindurit në shenjën e Demit.
Mundësi të reja në punë.

Peshqit-Dashuria është në ditët e saj më të mira!
Në punë do të jeni të lodhur!

Të ngjashme