Pranvera me një lule nuk vjen por me Paolo Fox,po!

7 muaj më parë

Dashi-Kjo e martë nis me dëshirën për të gjetur një ekuilibër mes dashurisë dhe punës.
Nga ana profesionale, jini të durueshëm sepse do t’ju duhet të prisni edhe pak për të parë rezultate dhe për të marrë kënaqësi.

Demi-Në këtë ditë hëna është disonante ndaj kushtojini vëmendje maksimale në dashuri, veçanërisht fjalëve të shumta. Nëse sapo keni filluar takimin, ndoshta do t’ju duhet të ndryshoni mendje për rëndësinë e tij.
Në punë keni një dëshirë të madhe për risi.

Binjakët-Kjo e martë fillon me një nxitje të bukur sentimentale, vetëm kujdes nga ndonjë rrotë e tretë.
Në punë keni nevojë për më shumë përqendrim dhe maturi.

Gaforrja-Më në fund vjen një moment fuqie të madhe.
Dashuria shkëlqen sërish, por puna është ende pak e pasigurt, kini kujdes që të mos mbyteni nga shqetësimet.

Luani-Në dashuri duhet pak më shumë kujdes dhe vëmendje ndaj partnerit sepse kohët e fundit nuk keni qënë aq prezente. Në punë ka shumë stres dhe po ashtu edhe gjërat për të bërë, trajtoni një nga një problemet.

Virgjëresha-Ka ardhur koha për të marrë pak kohë për të kuptuar nëse po bëni gjënë e duhur në dashuri.
Ka disa trazira në ajër dhe Jupiteri përballë nuk ndihmon. Kërkon durim.

Peshorja-Emocione të mira po vijnë ndaj shijoni këtë moment pozitiviteti.
Një moment risie dhe hakmarrjeje mbërrin në punë.

Akrepi-Sot dashuria jep kaq shumë emocione, shijojini të gjitha.
Në punë do arrini të zgjidhni disa probleme duke shfrytëzuar aftësitë tuaja komunikuese të nxitura nga Mërkuri.

Shigjetari-E bukur kjo ditë për dashurinë që rikthehet të dominojë jetën tuaj të përditshme.
Në punë nxirrni në pah aftësitë tuaja komunikuese por kushtojini vëmendje shpenzimeve.

Bricjapi-Këta yje ju japin emocione të bukura dhe gjithashtu një dëshirë të madhe për të shprehur ndjenjat tuaja për të dashurin tuaj.
Në punë, kushtojini vëmendje të papriturave edhe nëse do të mund të gjeni një mënyrë për t’i kapërcyer ato.

Ujori-Ngadalë, gjithçka po shkon siç duhet.
Në punë ka vështirësi, së shpejti do jeni në qoshe dhe do ju duhet të bëni një zgjedhje.

Peshqit-Mos i nënvlerësoni takimet e reja sepse mund t’ju befasojnë dhe t’ju japin shumë.
Në punë gjithçka po shkon mirë, ka favorizuar edhe aspekti financiar dhe kontratat e reja.
Shijojeni këtë moment.

Të ngjashme