Kryefjala Logo

Përfitoni nga stina e verës që po vjen për të humbur kilet

3 Prill, 2022 | 10:28 am

•Ujë me limon
Hidraton,freskon dhe më e bukura?Ka efekt pastrues!
•Lëngje frutash
Të freskojnë,shijojnë dhe nuk kanë sheqer!

•Ujë
Nuk ka asnjë kalori dhe ju mban të hidratuar
•Smoothie
Ka vitamina,kripëra minerale dhe të jep ndjesinë e ngopjes.A ka më mirë se kaq?

•Sallatë
Janë të lehta,me shumë ngjyra dhe treten shpejt.Të ngop dhe të mban në formë.
•Supa
Ka vlera ushqyese dhe konsumohet edhe e ftohtë.Vakt perfekt!

Të ngjashme