Kryefjala Logo

Për të lindurit në shenjat e ujit, ajrit, tokës dhe zjarrit, ja parashikimet e astrologut Paolo Fox

5 Korrik, 2022 | 4:19 pm

Dashi-Kjo e martë nis me një energji të mirë. Takimet e favorizuara në punë do të vijnë me mundësi shumë interesante.

Demi-Krijimtaria po rritet në qiell sot dhe e gjithë kjo energji mund të tërheqë vëmendjen e dikujt të veçantë. Në punë ka të reja edhe nëse lodhja është ende e madhe.

Binjakët-Sot kushtojini vëmendje polemikave, sidomos në çift. Në punë ka një moment ngecjeje dhe madje disa ngadalësime të vogla por më mirë të mos reagoni instinktivisht.

Gaforrja-Në këtë ditë keni një barrë për të hequr. Nëse është dikush që ju pëlqen, atëherë mos kini frikë të deklaroheni. Në punë, profesionistët e lirë do të kenë një avantazh.

Luani-Dashuria po ecën mirë dhe mezi prisni ta bëni atë hap përpara në çift për një të ardhme së bashku. Puna kërkon sakrifica, por ju jeni gjithmonë të gatshëm të bëni shumë për atë që besoni.

Virgjëresha-Në dashuri do të ishte më mirë të lini mënjanë kokëfortësinë tuaj dhe t’i lini pak më shumë hapësirë ​​mendimeve të të tjerëve. Në punë është koha për t’i sqaruar gjërat me kolegët.

Peshorja-Qielli i sotëm sheh një Venus të bukur që do t’i japë një shtysë marrëdhënieve. Beqarët mund të fillojnë të shikojnë përreth. Projekte të reja interesante vijnë në punë.

Akrepi-Dashuria është sërish protagonistja e jetës suaj dhe më në fund mund të keni takuar personin e duhur. Në punë mbyllni sa më shpejt marrëveshjet.

Shigjetari-Dashuria është në qendër të kësaj dite ndaj kushtojini të gjithë vëmendjen tuaj. Në punë ka një ndalesë të vogël, por të qëndrueshme.

Bricjapi-Dashuria ka nevojë për kujdes dhe nëse çifti juaj është në një moment gjumi duhet të mendoni me kujdes se çfarë të bëni. Në punë gjithçka është e qëndrueshme edhe nëse tashmë jeni duke kërkuar diçka të re dhe më stimuluese.

Ujori-Në dashuri mund të keni takuar tashmë dikë interesant. Provojeni njëherë .Në punë, jepini hapësirë ​​dhuntisë tuaj krijues.

Peshqit-Në dashuri mund të jeni shumë i përfshirë me dikë, por e keni të vështirë t’i bëni të kuptojnë. Në punë, gjithmonë kërkoni siguri më të madhe.

Të ngjashme