Kryefjala Logo

Për secilën shenjë,një parashikim special nga Paolo Fox

13 Qershor, 2024 | 9:27 am

DAshi-Do të jetë një ditë ku do të jeni të zënë duke filluar të planifikoni punën tuaj për verën, sepse keni shanse të shkëlqyera për të arritur rezultate të mira, sipas horoskopit të Paolo Fox. Çështjet ligjore që mbeten të pazgjidhura kanë të bëjnë me çështje që kanë dalë në sipërfaqe vitet e fundit. Kërkoni një kompromis ose përshpejtoni në çdo rast për të zgjidhur situatat e ndryshme në pritje. Mos e lini pas dore formën tuaj fizike.

Demi-Kjo është një javë e rëndësishme për të bërë zgjedhje jo vetëm kreative, por edhe mjaft të guximshme. Nga data 17 qershor do të jeni më të qetë. Lajm i mirë në fushën sentimentale, çiftet solide konfirmohen si të tillë me disa surpriza më të këndshme. Çiftet e sapolindura po hyjnë në një fazë më premtuese. Yjet mund të ofrojnë një mundësi të veçantë për të takuar disa beqarë të dielën e ardhshme.

Binjakët-Ka ardhur koha për të shkundur diçka. Me një qiell si ky mund të realizohen edhe dëshirat më të rëndësishme. Sipas horoskopit të Paolo Fox, një fazë premtuese fillon edhe në dashuri. Çiftet që kanë pasur debate të forta, mosmarrëveshje, por jo kriza reale, do të mund t’i japin fund. Duhet të jemi më të kuptueshëm dhe më pak egoistë. Për zemrat e vetmuara ka shanse të mira për të takuar njerëz interesantë.

Gaforrja-Para datës 17 qershor duhet t’i kushtoni vëmendje marrëdhënieve me të tjerët, veçanërisht në marrëdhëniet me familjarët. Sipas horoskopit të Paolo Fox, ajo që mund të bëni është të kontrolloni ndryshimet e humorit. Do të ishte një zgjedhje e mençur të shtyni takimet më delikate dhe të vështira dhe shpjegimet komplekse për javën e ardhshme.

Luani-Tani e tutje mund të prisni vetëm gjëra të mrekullueshme, të tilla si telefonata fantastike dhe lajme fantastike. Në ditët në vijim do të ketë shumë ide interesante, do të keni mundësi të takoni njerëz që do të kenë një peshë të caktuar në të ardhmen tuaj. Emocionet ndihen sërish. Çiftet do dalin nga ngërçi, ndërsa beqarët do takojnë persona intrigues.

Virgjëresha-Sipas horoskopit të Paolo Fox, Hëna do të jetë në shenjën tuaj të enjten, që do të thotë se do të jeni energjikë me një dëshirë të madhe për të bërë. Gjysma e dytë e muajit do të sjellë lajme të mira dhe ide të shkëlqyera, mos humbisni mundësi të rëndësishme. Takimet e reja favorizohen sidomos me Bricjapin dhe Gaforren. Disa çifte mund të debatojnë për një transferim ose një lëvizje.

Peshorja-Kur Jupiteri është aktiv në shenjën tuaj, ndodhin ndryshime të mëdha, të thella dhe rrënjësore. Do të jetë e lehtë të merrni informacione të shkëlqyera, lajme të rëndësishme, mundësi pune. Njerëzit duhet të gjejnë më shumë para për të realizuar një projekt që u intereson, pavarësisht nëse është lëvizja për të jetuar vetë apo lëvizja e qytetit. Do të ketë zgjidhje efektive për dashurinë.

Akrepi-Paolo Fox ju nxit të besoni, përpara fundit të qershorit do të merrni përgjigje, zgjidhje dhe mbi të gjitha kënaqësinë që keni merituar prej kohësh. Maji ishte muaji që ju vuri në provë nga pikëpamja profesionale dhe personale. Në vjeshtë, profesionistët e lirë do të kenë kënaqësi të madhe. Por edhe dashuria ekziston dhe është pikërisht kjo që do të rikthehet.

Shigjetari-Muaji Qershor ka nisur shumë i vështirë për shumë prej jush, por pak nga pak po ktheheni në top formë. Ndoshta jeni ju që po reflektoni për ecurinë e marrëdhënies tuaj në çift. Do të dëshironit të dilni nga rutina e zakonshme për të jetuar përvoja të reja dhe për të zgjeruar horizontet tuaja. Por kjo nuk është gjithmonë e mundur. Megjithatë, nuk ia vlen të ndërmerrni hapa të rrezikshëm si ai që mund t’ju çojë në një dinamikë historish paralele. Në punë ka ende kundërshtime planetare që po pengojnë projektet tuaja.

Bricjapi-Sipas horoskopit të Paolo Fox do të jetë një ditë nga e cila do të lehtësoni stresin që ka arritur kufirin. Mos u fiksoni në çështje, njerëz dhe situata të parëndësishme, duhet të përqendroheni te gjërat dhe njerëzit që doni më shumë. Duke qenë se do të filloni të lodheni më shumë pas datës 17, stresi do të rritet sërish me kalimin e kohës. Fundi i qershorit sjell sqarime të rëndësishme për çiftet që prej disa kohësh janë në mosmarrëveshje.

Ujori-Jeni duke përjetuar një situatë dashurie astrologjike fituese. Ju gjithashtu shkëlqeni me kreativitet, projekte dhe ide të reja. E gjithë kjo vjen pas një periudhe dobësie ekstreme, por më në fund ju jeni jashtë saj dhe tani thjesht dëshironi të ktheheni në rrugën e duhur. Ju pret një fundjavë intriguese, në të cilën do të keni përfitime dhe do të përjetoni emocione tashmë të harruara dhe të papritura.

Peshqit-Paolo Fox parashikon një ditë të ndrydhur, për shkak të kundërshtimit të Hënës. Para 17 qershorit gjërat do të mbeten kështu. Prandaj, duhet t’i kushtoni vëmendje marrëdhënieve me të tjerët, të vëzhgoni ata që ju rrethojnë, është një gjendje që kërkon durim. Në asnjë rrethanë mos e derdhni tensionin që po grumbulloni në dashuri, e cila është e vetmja gjë që shkon mirë. Gjysma e dytë e qershorit mund të ofrojë takime interesante për beqarët.

Të ngjashme