Për gjithë të fiksuarit e horoskopit,astrologu Paolo Fox

3 muaj më parë

Dashi-Mos e hidhni tutje një dashuri të rëndësishme për një diskutim të kotë.
Në punë keni nevojë për durim, mos prisni shumë nga të tjerët.

Demi-Ju duhet pak më shumë kohë për të kuptuar nëse romanca juaj ka të ardhme apo jo.
Në punë gjithçka po shkon mirë.

Binjakët-Ka ardhur koha për të bërë plane për të ardhmen në dashuri dhe në punë vazhdo kështu sepse po ia del shumë mirë.

Gaforrja-Ka diçka që nuk funksionon në dashuri dhe ka nevojë për ndryshim.
Në punë gjithçka shkon ashtu siç duhet.

LuaniNëse keni një problem në çift prej disa kohësh, zgjidheni atë një herë e përgjithmonë.
Në punë mos merrni vendime të nxituara.

Virgjëresha-Fati është në anën tuaj sot dhe ju ndihmon si në dashuri ashtu edhe në punë.
Aspekti i vetëm për t’u kujdesur janë financat.

Peshorja-Në dashuri lëre veten të lirë sepse yjet të mbështesin.
Lajme interesante vijnë në punë.

Akrepi-Dashuria sot është paksa nervoze por kjo nuk është një arsye për të prishur një lidhje.
Në punë kushtojini vëmendje vendimeve që merrni sot.

Shigjetari-Sot yjet janë të favorshëm dhe të çojnë në takime të reja interesante.
Në punë ka ardhur momenti i rilindjes.

Bricjapi-Sot mund të kontrolloni forcën e marrëdhënies suaj.
Në punë mund të zgjidhni çështje të pazgjidhura.

Ujori-Kjo nuk është koha më e mirë për dashuri ndaj dedikohuni punës që do t’ju sjellë kënaqësi të madhe.

Peshqit-Kjo ditë nuk ofron emocione të mëdha por në ditët në vijim do të ketë një mënyrë për t’u rikuperuar.
Ndërsa në punë vijnë edhe mundësi të mira.

Të ngjashme