Pas shiut del gjithmonë dielli njësoj si parashikimet e Paolo Fox

6 muaj më parë

Dashi-Kjo është një kohë e mirë për ndjenjat që mund të fluturojnë.
Mirë nëse po dilni me dikë nga Bricjapi. Për sa i përket punës, vala e fatit vazhdon falë Saturnit i cili mbron dhe jep dëshirën për të bërë.

Demi-Në këtë ditë është më mirë të tregoheni pak të kujdesshëm në fushën sentimentale sepse mund të ketë diskutime.
Sa i përket punës, nëse kërkoni më shumë pavarësi, do t’ju duhet të punoni shumë dhe t’i jepni fund të shkuarës.

Binjakët-Në këtë ditë do të jeni në gjendje të zgjidhni gjithçka që nuk ka funksionuar deri më tani në dashuri.
Zgjidhjet vijnë në punë dhe gjithashtu një dëshirë e madhe për të ecur përpara dhe për të reaguar ndaj vështirësive.

Gaforrja-I bukur ky moment për dashurinë me hënën që mbron sferën sentimentale dhe të bën më emocionues se kurrë.
Në punë është një periudhë optimale për të marrë diçka shtesë por kujdes që të mos bini në provokimet e disa kolegëve.

Luani-Në këtë ditë përpiquni t’u jepni më shumë hapësirë ​​marrëdhënieve ndërpersonale që i keni lënë disi pas dore dhe në punë është një periudhë staze pa maja të larta apo të ulëta.

Virgjëresha-Në këtë ditë do të gjeni një mënyrë për të kapërcyer vështirësitë e punës që ju kanë bërë pak në ankth periudhën e fundit dhe në dashuri gjithçka do të shkojë në rrugën e duhur.

Peshorja-Ky qiell është i bukur për dashurinë që më në fund mund të fluturojë dhe të bëhet diçka e qëndrueshme. Në planin profesional nuk vjen asnjë lajm, por as probleme të mëdha.

Akrepi-Në dashuri ka ardhur koha për të menaxhuar disa probleme dhe tensione. Do të duhen marrë shumë vendime por do arrini të zgjidhni gjithçka. Në dashuri gjithçka shkon mirë.

Shigjetari-Kjo e mërkurë ju sheh paksa të acaruar, përpiquni të ruani qetësinë dhe mos lejoni që këmbët tuaja të tërhiqen në punë. Edhe në dashuri ka pak kaos.

Bricjapi-Në dashuri ka ardhur koha të përballeni me problemet dhe madje të merrni vendime drastike.
Shikoni brenda dhe përpiquni të kuptoni se kush dëshironi të jeni dhe çfarë doni të bëni me jetën tuaj.

Ujori-Në këtë ditë vjen koha për të treguar natyrën tuaj si në dashuri ashtu edhe në punë.
Thjesht pretendoni se gjithçka po shkon mirë, trajtoni çështjet kokë më kokë dhe jini të kuptueshëm aty ku është e nevojshme.

Peshqit-Sot shohim pak nervozizëm në dashuri por asgjë serioze.
Në punë mund të keni humbur pak dëshirën për momentin por përpiquni të shtrëngoni dhëmbët.

Të ngjashme