Kryefjala Logo

Parfumi që duhet të përdorësh sipas shenjës së horoskopit

1 Qershor, 2022 | 12:26 pm

Dashi-Yves Saint Laurent Black .
Ky parfum është në të vërtetë po aq i fuqishëm dhe energjik sa një Dash.

Demi-Jo Malone London Peony & Blush Suede.
Demi është shumë tokësor ndaj edhe ky parfum ju shkon shumë për shtat.

Binjakët-Dolce&Gabbana Shine.
Binjakët njihen si karizmatik ndaj ky parfum nxjerr personalitetin e tyre me nota të ndritshme agrumesh.

Gaforrja-Valentino Donna Born in Roma
Gaforret përqafojnë emocionet e tyre dhe ky parfum është po aq romantik sa ato.

Luani-Tom Ford Fuck*ng Fabulous
Notat pikante dhe të guximshme të kësaj aromë të veçantë plotësojnë personalitetet e Luanit këmbëngulës

Virgjëresha-Gucci Bloom
Si shenjë që dashuron klasiken,kjo aromë me lule është e përsosur për ta.

Peshorja-Chloe Chloe
Një Peshore është në të vërtetë e freskët, femërore dhe argëtuese ndaj ky parfum duket i bërë për të enkas.

Akrepi-Dior Hypnotic Poison
Misterioz,magjepsës,mahnitës,njësoj si Akrepi.

Shigjetari-Nest New York Indigo
Nest frymëzohet nga udhëtimet dhe të gjithë e dinë që askush nuk udhëton si Shigjetari.

Bricjapi-Chanel N ° 5
Një nga aromat më komplekse të botës do ti shkonte vetëm finesës së Bricjapit

Ujori-Mugler Alien
Kjo aromë e veçantë është shumë unike, njësoj si shenja e ajrit,Ujori.

Peshqit-Maison Margiela ‘Replica’ Sailing Day
I frymëzuar nga oqeani,ky parfum me nota uji dhe algash do tërheqi vëmendjen tuaj.

Të ngjashme