Kryefjala Logo

Parashikimi që presim nga Paolo Fox

12 Prill, 2022 | 12:45 pm

Dashi-Takime të reja që sjellin një përfshirje të fortë emocionale.Ata që janë pa punë do t’ju vijë një ofertë.

Demi-Dashuria nuk ecën as këtë muaj por jeni kaq i zënë me punë sa nuk do ta kërkoni fare atë.

Binjakët-Jepini drejtim personave që po njeh në jetë.Nuk mbahen lidhje të mira me të gjithë.Është koha të riktheheni në punë!

Gaforrja-Sot ju mungon dëshira për gjithçka,mos u mërzit se do kalojë.Puna vjen me propozime që do ju largojnë nga rutina.

Luani-Harroni historitë e vjetra të dashurisë dhe shijo njohjet e reja!Jeni kaq i zënë sa e keni lënë punën në plan të dytë.

Virgjëresha-Pas disa ditësh jo të mira më në fund rikthehet qetësia në dashuri dhe pasioni.Puna kërkon ide të reja

Peshorja-Nga lodhja nuk jeni në humor,ju nuk doni të bëni asgjë por ne ju këshillojmë të kundërtën.

Akrepi-Dashuria e familjes ju del e ju tepron ndaj qëndroni të qetë dhe sillni vetëm rezultate.

Shigjetari-Dhe më në fund dashuria i hedh sytë edhe nga ju!Sa shumë gëzime ju presin..

Bricjapi-Gjërat nuk po shkojnë sic i planifikoni ju në kokën tuaj por mos u mërzisni..Nuk ka mbaruar akoma asgjë.

Ujori-Qëndroni vetëm disa kohë,nuk ju bën keq përkundrazi.Punës jepi rëndësinë që meriton.

Peshqit-Koha e duhur për një lidhje,jeni gati më shumë se kurrë!Puna ka përmirësime ndaj mos u shqetësoni para kohe.

Të ngjashme