Kryefjala Logo

Parashikimi i javës së re nga astrologu Paolo Fox

20 Qershor, 2022 | 1:43 pm

Dashi-E bukur kjo ditë për kontakte. Ju mund të lidheni me personin që ju intereson dhe të kaloni kohë të mira së bashku edhe pse për momentin gjithçka që keni në mendje është puna dhe paratë.

Demi-Qielli është në anën tuaj edhe pse ndiheni gjithmonë paksa të tensionuar. Prisni një rikuperim të mirë në punë. Stabiliteti kthehet.

Binjakët-Kushtojini vëmendje kësaj dite që sjell disa trazira emocionale. Në punë vijnë lajme të papritura.

Gaforrja-Nëse keni personin e duhur pranë jush, mund të ndani emocione të bukura sot dhe të shëroheni pas një krize. Shtrëngoni dhëmbët në punë, jeni në rrugën e duhur.

Luani-Sot tensionet e dashurisë janë të ndaluara, Venusi kthehet si protagonistja e qiellit tuaj dhe ju jep një dorë. Në punë nxirrni në pah gjithë mençurinë tuaj.

Virgjëresha-Dashuria është më e mirë këto ditë edhe nëse jeni ende shumë të lodhur nga puna e tepërt. Paratë? Më mirë t’i trajtoni ato me kujdes.

Peshorja-Çiftet që po kalojnë një moment të vështirë do të duhet të kërkojnë një kompromis. Në punë duhet të përpiqeni të jeni më të qartë.

Akrepi-Në dashuri duhet të përpiqeni të kuptoni se çfarë dëshironi në të vërtetë dhe të veproni në përputhje me rrethanat. Në punë, shfrytëzojini këto ditë për të bërë diçka më shumë.

Shigjetari-Kini kujdes këtë të hënë pasi do t’ju bëjë të vini në dyshim marrëdhëniet tuaja. Suksesi në punë është i garantuar.

Bricjapi-Ju duhet pak më shumë stabilitet në dashuri. Në punë nuk jeni plotësisht të bindur për atë që po bëni.

Ujori-Sot mund të ndreqni një marrëdhënie të prishur së fundmi. Jini të durueshëm në punë, nuk mund të keni gjithçka menjëherë.

Peshqit-Sot do të arrini të kapërceni pengesa të ndryshme dhe mbi të gjitha do të përpiqeni të jeni më pozitivë në punë. Ndryshimet nuk janë kurrë një gjë e keqe.

Të ngjashme