Kryefjala Logo

Parashikimi i astrologut Paolo Fox e mbyll javën kështu:

15 Maj, 2022 | 11:48 am

Dashi-Konflikte në fundjavë me partnerin.Mos bëni shumë kërkesa por ulni hundën.

Demi-Kush ka jetuar një histori dashurie prej disa kohësh sot mund të thonë se ku ka ngecur lidhja.Partneri do qetësi jo nervozizëm

Binjakët-Ditë e shkëlqyer për të lehtësuar zemrën tuaj nga nervat.
Ju jeni shumë të nxituar dhe nuk mendoni mirë për pasojat.

Gaforrja-Jo e mirë kjo fundjavë për dashurinë,përpiquni më mirë për një plan pajtimi.

Luani-Nuk ka shumë probleme në dashuri por ju jeni i pangopur pasi jeni të shqetësuar dhe do t’ju duhet të përballeni me debate të reja nëse vazhdoni kështu .

Virgjëresha-Përpiquni të jepni më të mirën tuaj në dashuri sepse kjo periudhë është e rëndësishme për vazhdimsinë e saj.

Peshorja-Lajme të mira në dashuri me të lindurit e shenjës së Demit dhe nëse ka ngërç por nuk është faji juaj.

Akrepi-Evitoni polemikat sepse mund të rikthehen diskutime të vjetra,nëse ulni tensionet, një lajm shumë i bukur për të ardhmen do të vijë.

Shigjetari-Dita është e veçantë nëse jeni beqar ndaj mos hezitoni të shikoni mundsi të reja. Do ju mbetet ju të bëni një zgjedhje shumë të rëndësishme për të ardhmen.

Bricjapi-Fati është me ju këtë fundjavë në dashuri ndaj përfitoni sa mundeni, përpiquni të merrni iniciativa dhe të shmangni problemet.

Ujori -Tregohuni të kujdesshëm veçanërisht me të lindurit në shenjën e Peshores sepse mund t’ju fusin në një konflikt që sju përket.

Peshqit-Dashuria është në ditët e saj më të mira,do lodheni pak por do ja vlejë

Të ngjashme