Kryefjala Logo

Parashikimet e yjeve për ditën e enjte me Paolo Fox

5 Tetor, 2023 | 10:38 am

Dashi-Kjo është një periudhë disi kaotike me shumë pasiguri nga pikëpamja e punës por edhe e marrëdhënieve. Kini kujdes nga çdo ngjarje e papritur në punë, veçanërisht për ata që punojnë në kontakt me njerëzit.

Demi-Kjo ditë ju sheh pak nervoz dhe duke luftuar me disa probleme dashurie. Për sa i përket punës, përpiquni t’i kushtoni më shumë vëmendje marrëdhënieve tuaja me kolegët.

Binjakët-Bëni kujdes sot sepse humori juaj nuk do të jetë aq i lartë dhe ky nervozizëm mund të kalojë në dashuri. Për sa i përket punës, ka shumë gjëra për të bërë, por shumë shpejt do të vijë edhe kënaqësia.

Gaforrja-Përpiqu të mos e humbësh shpresën në dashuri dhe mos shiko gjithmonë nga e kaluara. Ka ende disa pengesa në punë, por ne duhet të vazhdojmë të punojmë shumë.

Luani-Kjo ditë është e bukur për dashurinë që shkëlqen sërish pas një periudhe disi të errët. Në punë jeni plot përgjegjësi por edhe të etur për të treguar vlerën tuaj për të gjithë.

Virgjëresha-Në dashuri ka disa probleme por duhet të përpiqeni t’i rregulloni ato. Në punë mund të arrini shumë por sot është ende një ditë nervoze.

Peshorja-Dëshira për të dashuruar është e madhe ndaj lëre veten të dashurohesh. Kujdes në punë sepse shfaqen sërish disa pengesa. Ne nuk duhet të lëmë vigjilencën tonë.

Akrepi-Ka shumë nervozizëm sot por kujdes mos ia derdhni të gjithë partnerit. Puna po ecën mirë por për vendime të rëndësishme është më mirë të presësh për qiej më të favorshëm.

Shigjetari-Nëse ju pëlqen dikush mos hezitoni të deklaroheni sepse yjet janë në anën tuaj. Në punë tregohuni të vendosur dhe ndiqni vendimet tuaja.

Bricjapi-Tregohuni të kujdesshëm në dashuri sepse kohët e fundit gjërat nuk po shkojnë ashtu siç dëshironi. Ndoshta i dashuri juaj është larg dhe ka disa vendime për të marrë, madje edhe të vështira. Është një kohë kaosi në punë.

Ujori-Nuk po ju shkon shumë mirë në dashuri por ky moment i vështirë do të kalojë së shpejti. Në punë, megjithatë, është koha për të riorganizuar gjithçka dhe për të kuptuar realisht se çfarë doni të bëni me jetën tuaj.

Peshqit-Shijoni këtë moment qetësie në dashuri dhe emocione të rizbuluara. Në punë ka ende një dëshirë të madhe për ndryshim por shumë shpejt do të vijnë mundësitë e duhura.

Të ngjashme