Kryefjala Logo

Parashikimet e yjeve me më të mirin astrolog:Paolo Fox

2 Janar, 2023 | 10:56 am

Dashi-Dita nuk është më e mira, ndaj duhet të përpiqeni të ecni më tej, të kapërceni nervozizmin për të nisur javën dhe vitin e ri në mënyrën më të mirë të mundshme. Mundohuni të keni më shumë besim tek vetja dhe tek e ardhmja.

Demi-Duhet ta lini veten të shkojë sepse viti 2023 është viti juaj dhe më në fund mund të çliroheni nga të gjitha paragjykimet.
Edhe dashuria dhe sfera profesionale po shkojnë mirë: sot nuk mund të kërkoni asgjë më të mirë, gjithçka fillon përsëri.

Binjakët-Mjaft me negativitet, duhet ta nisni këtë ditë me pozitivitet dhe optimizëm.
Filloni të bëni projekte të reja edhe sepse nuk ju mungon kreativiteti.

Gaforrja-Duhet të kërkoni qetësinë tuaj shpirtërore, ekuilibrin tuaj të brendshëm dhe duhet të kapërceni pengesa të ndryshme.
Fillimi do jetë paksa i lodhshëm, por me qetësi dhe durim do ia dilni mbanë në çdo gjë.
(Dhe kënaqësitë nuk do të dështojnë)

Luani-Sot do ju duhet të bëni zgjedhje të rëndësishme dhe do bëni mirë të ndiqni instinktet tuaja.
Mundohuni të bëni kompromis..E di që nuk ju pëlqen, por ndonjëherë duhet të ecni përpara!

Virgjëresha-Dita premton mirë, yjet ju buzëqeshin dhe nuk ju mungon energjia. Lajmi është këtu, është gati të trokasë në derën tuaj dhe nuk mund të kërkoni asgjë më të mirë.

Peshorja-Lëreni veten të shkoni në dashuri, sot është dita e duhur dhe yjet po ju buzëqeshin.
Filloni të bëni plane dhe ngadalësoni pak ritmin pasi duhet t’i kushtoni më shumë kohë vetes, njerëzve të dashur.

Akrepi-Dita fillon pak me lëvizje të ngadalta, por mos u shqetësoni sepse gjithçka do të funksionojë, edhe atëherë kur nuk e prisni.
Mundohuni t’i kushtoni vëmendje marrëdhënieve tuaja me të tjerët sepse me qetësi dhe maturi do të jeni në gjendje të thoni fjalën tuaj!

Shigjetari-Kjo e hënë premton gjëra të mëdha dhe sigurisht që nuk ju mungon entuziazmi.
Dashuria është gjithashtu mirë,thjesht duhet ta lini veten të shkoni te pasioni dhe emocionet e bukura!

Bricjapi-Jeni pak nervoz dhe nuk dini si të veproni, ndaj sot është më mirë të flisni, por me qetësi dhe pa ndezur polemika. Kujdes nga diskutimet edhe në dashuri.

Ujori-Sot më shumë se kurrë duhet të jeni të durueshëm dhe të qetë.
Epo dashuria më në fund kthehet te protagonisti në jetën tuaj!

Peshqit-Jeni pak nervoz dhe keni probleme të ndryshme për të zgjidhur, shumë prej të cilave kanë të bëjnë me punën dhe paratë.
Mundohuni të jeni të kujdesshëm dhe të mos nxitoni sepse nuk është kurrë aleati i duhur.

Të ngjashme