Parashikimet e yjeve me astrologun Paolo Fox për ditën e shtunë

3 muaj më parë

Dashi-Do ishte më mirë sikur të mos ndalemi tek e kaluara, por të presim përpara në dashuri.
Në punë periudha është shumë interesante dhe të çon në shumë lajme të mira.

Demi-Ditët që do të vijnë janë shumë “të nxehta” ndaj lejojini vetes disa momente ballë për ballë me partnerin.
Mund të ketë një nervozizëm në punë.

Binjakët-Tregoni kujdes në dashuri sepse mund të ketë zënka të forta.
Në nivel biznesi, mos ndërmerrni ndonjë rrezik, kjo është koha për të qenë të kujdesshëm.

Gaforrja-Në dashuri është më mirë të mos tregoheni shumë impulsivë dhe në punë prisni një ndryshim të papritur.
Edhe ju dëshironi risi në fakt.

Luani-Nëse jeni në një lidhje të qëndrueshme mos u shqetësoni edhe nëse yjet nuk janë tamam të gatshëm për emocione.
Në punë mund të ketë disa probleme, vëmendje maksimale.

Virgjëresha-Hëna nuk është në anën tuaj, por së shpejti do të arrini të zgjidhni një çështje të zemrës që po ju nervozon.
Në punë mund të realizoni një projekt të rëndësishëm.

Peshorja-Në mëngjes do të keni mundësi të përjetoni emocione të forta edhe nëse orët e mbazdites sjellin disa dyshime.
Në punë nuk ndiheni të plotë.

Akrepi-Muaji tetor do të mbyllet me një Venus miqësor dhe kjo do të sjellë shumë lajme të mira në jetën tuaj private.
Në punë jeni të llastuar nga yjet, vazhdoni kështu.

Shigjetari-Yjet shpërblejnë ata që janë të ndershëm dhe kanë një dëshirë të madhe për të dashuruar.
Në punë jeni plot energji dhe të gjithë do ta vënë re.

Bricjapi-Nëse bëni takime të reja, mos i nënvlerësoni dhe në punë ju mungojnë pak paratë, ndoshta do të ishte ide e mirë të bëni disa orë jashtë orarit.

Ujori-Nëse kohët e fundit keni mbyllur një histori mundohuni të ktheheni për të përjetuar emocione të reja.
Në punë keni shumë ide fituese.

Peshqit-Në dashuri mund të kompensoni kohën e humbur dhe në punë do të ishte më mirë të mbani kokën të zënë për të mos menduar shumë për të ardhmen.

Të ngjashme