Kryefjala Logo

Parashikimet e së hënës me astrologun tuaj,Paolo Fox

12 Dhjetor, 2022 | 10:45 am

Dashi-Më mirë të mos e humbni shpresën në dashuri edhe nëse gjithçka duket se funksionon kundër saj.
Në punë nuk është momenti më i mirë, por duhet të shtrëngoni dhëmbët.

Demi-Kjo nuk është periudha ideale për emocione, por me vitin e ri do të jetë shumë më mirë.
Është një ditë super produktive në punë.

Binjakët-Jini të kujdesshëm në dashuri, sepse ajo që mund të duket thjesht një miqësi mund të kthehet në diçka më shumë.
Ka pak stres në punë.

Gaforrja-Në dashuri do të gjeni shpirtin tuaj binjak, rrini gati.
Ju jeni duke punuar shumë në punë dhe të gjithë po e kuptojnë këtë.

Luani-Ditë e bukur per ndjenjat.
Në punë,gjithçka po shkon mirë dhe së shpejti do të vijnë kënaqësitë e mira.

Virgjëresha-Po kërkoni dashurinë me D të madhe dhe së shpejti do të keni surpriza të këndshme.
Në punë jeni gjithmonë plot me gjëra për të bërë por mos e teproni, shijoni pak edhe jetën private.

Peshorja-Në dashuri mund të bëni takime interesante.
Në punë, është më mirë të merrni pak kohë për të karikuar bateritë tuaja.

Akrepi-Mos u ktheni pas në dashuri me dikë nga e kaluara por shikoni përpara.
Vjen një lajm të mirë në punë.

Shigjetari-Në dashuri po kërkoni disa aventura dhe në punë me Jupiterin e favorshëm, do të arrini të qetësoheni.

Bricjapi-Në dashuri diçka nuk funksionon, duhet të kuptoni se çfarë dhe të merreni me të.
Në punë nuk jeni të kënaqur me atë që po bëni.

Ujori-Në dashuri jeni në kërkim të një ekuilibri dhe në punë gjithmonë dëshironi të ndryshoni por tani për tani duhet të jeni të kënaqur.

Peshqit-Në dashuri është më mirë të shijoni të tashmen dhe të mos krahasoni veten me të shkuarën.
Në punë mundësitë më të bukura do të vijnë me vitin e ri.

Të ngjashme