Kryefjala Logo

Parashikimet e Paolo Fox nuk kanë qënë kurrë më të mira

26 Prill, 2022 | 1:29 pm

Dashi-Gjërat nuk duken mirë por javët në vazhdim do të rregullohen si me magji.
Për ata që kanë hasur probleme do të rrethohen me të mira.

Demi-Kjo shenjë është shumë e lodhur sepse po ndjen peshën e tensionit që kanë pasur sidomos në familje.Mos u merakosni sepse jeni në rrugën e duhur për ditë më të mira.

Binjakët-Ata që kanë një histori të re nuk kanë qenë në gjendje ta vazhdojnë atë por mos u merakosni,jetoni me entuziazëm sepse muajt në vazhdim ruajnë për ju surpriza të mëdha.

Gaforrja-Po përjetoni situata të veçanta dhe këtë periudhë do keni nevojë për dashuri dhe miqësi të sinqerta.
Nëse jeni larguar nga ndonjë lidhje keni bërë mirë.

Luani-Periudhë e sikletshme për shenjën e Luanit por qetësohuni sepse në momentin që më pak e prisni do ju vijë një rreze dielli.

Virgjëresha-Më në fund do shijoni edhe ju pak qetësi.Partneri është i relaksuar dhe nuk do t’ju stresojë me pyetje të kota.Shijoheni momentin.

Peshorja-Do merrni një vendim të rëndësishëm brenda dy javësh.Do hasni pak probleme në punë por asgjë që ju nuk e zgjidhni dot.

Akrepi-Ju kanë zënë ethet dhe tensionet.Mos i mbani gjërat përbrenda sepse po lëndoni vetem.Çlirohuni dhe filloni të jetoni.

Shigjetari-Disa njerëz mund të dashurohen këtë periudhë e të tjerë mund të bien në kompromis me partnerin.Yjet ju premtojnë arritje.

Bricjapi-Ju keni një problem në mëndje por problemi juaj i vërtet janë paratë ndaj bëni kujdes!
Ju nevojitet ekuilibër sepse po shpenzoni më shumë nga sa po fitoni.

Ujori-Do ju vijë një sukses i madh sa as ju vetë nuk e prisni.Mos shpikni probleme që nuk i keni.Kujdes pasi mund të lëndoni dikë edhe nëse nuk dëshironi ta bëni.

Peshqit-Ata që planifikojnë bashkëjetesë martesë do të kenë më shumë mundësi.
Ndërsa ata që e kanë marrë këtë vendim do të jetojnë emocione të bukura edhe pse nuk do mungojnë debatet.

Të ngjashme