Kryefjala Logo

Parashikimet e fundjavës me astrologun Paolo Fox i duan të gjithë!

19 Nëntor, 2022 | 10:19 am

Dashi-Kjo ditë ju jep një shtysë të mirë për të jetuar emocionet në maksimum.
Ka një lajm të mirë në punë.

Demi-Në këtë ditë do të ketë një mënyrë për të përjetuar ndjenjat pa frikë.
Në punë mbyllni një marrëveshje sa më shpejt të jetë e mundur.

Binjakët-Qielli i sotëm është ideal për ndjenjat dhe për ata që duan të rikthehen në lojë.
Në punë ruani kontaktet e reja.

Gaforrja-Nëse është dikush që ju pëlqen, atëherë hidhuni, bëni ju lëvizjen e parë.
Një lajm interesant po vjen në punë.

Luani-Yjet flasin për maturi në dashuri, sidomos nëse ka pasur ndonjë sherr të vogël me partnerin.
Në punë ka nervozizëm ndaj tregoni kujdes.

Virgjëresha-Nëse jeni beqare përpiquni të mos mbylleni në shtëpi.
Në punë prisni një propozim të këndshëmpasi ka vend për rritje.

Peshorja-Yjet e sotëm favorizojnë dashuritë e vjetra dhe ju ndihmojnë të gjeni një harmoni të mirë.
Në punë, bëni edhe propozime sepse do të pranohen.

Akrepi-Qielli i sotëm është shumë interesant për beqarët e shenjës dhe ju lejon të bëni takime të reja të rëndësishme. Në punë nuk mund të debatohet gjithmonë.

Shigjetari-Sot mund të takoni dikë shumë interesant, mos u mbyllni në vetvete.
Në punë gjërat kanë filluar të ecin në drejtimin e duhur.

Bricjapi-Ka ardhur koha për të forcuar dashurinë tuaj edhe nëse gjërat nuk shkojnë ashtu siç dëshironi.
Në punë përqendrohuni më shumë.

Ujori-Yjet e sotëm po flasin për takime të reja ndaj lëreni veten të lirë.
Në punë është më mirë të tregoheni diplomatikë.

Peshqit-Qielli i sotëm është shumë interesant për dashurinë që më në fund do të mund të lulëzojë.
Në punë mbërrijnë konfirmimet e shumëpritura.

Të ngjashme