Kryefjala Logo

Parashikimet e ditës së dielë me astrologun Paolo Fox

23 Tetor, 2022 | 10:51 am

Dashi-Sot në dashuri mund të ketë diskutime ndaj më mirë të mos i ushqeni shumë.
Në punë përgatituni për ndonjë lajm të mirë edhe një zhvendosje të mundshme.

Demi-Qielli i sotëm ju shtyn të dilni nga shtëpia dhe të bëni takime të reja.
Në punë ka shumë gjëra për të bërë, por mësoni të ndani pak më shumë.

Binjakët-Sot duhet të jeni pak më të kujdesshëm se zakonisht në dashuri sepse yjet nuk ju ndihmojnë.
Në punë ju presin kënaqësi të mëdha.

Gaforrja-Më në fund dashuria kthehet në mendimin tuaj të parë dhe nëse jeni ende beqar mund të filloni ta shikoni dikë me sy të ndryshëm.
Puna kërkon pak më shumë vëmendje.

Luani-Qielli i sotëm ju shtyn t’i kushtoni më shumë kohë lidhjes tuaj dhe të filloni të mendoni për të ardhmen e saj.
Në punë keni plot gjëra për të bërë por do keni edhe kënaqësi të madhe.

Virgjëresha-Kjo ditë flet për emocione të forta dhe nëse jeni beqarë mund të keni një takim interesant.
Në punë mundohuni ta përjetoni gjithçka më lehtë.

Peshorja-Fillon një fazë rikuperimi në dashuri dhe një lajm i mirë mund të vijë për çiftet e qëndrueshme.
Prisni lajme në punë që mund të ndryshojë gjithçka.

Akrepi-Qielli ju shtyn të kthjelloheni në dashuri sidomos nëse kohët e fundit ka pasur probleme.
Në punë është koha për të mbyllur një marrëveshje.

Shigjetari-I bukur ky qiell për zemrën vetëm bëj kujdes të mos mbash dy histori të hapura në të njëjtën kohë .
Në punë jeni plotësisht të zënë por bëni një pushim.

Bricjapi-Në dashuri mund të ketë ende pak tension për disa grindje, por së shpejti do të zgjidhni gjithçka.
Ndryshime të mëdha vijnë në punë.

Ujori-Ju doni të dashuroni kështu që bëni hapin e parë pa frikë.
Në punë ka një lodhje të fortë të mbledhur ndaj merrni fundjavën për t’u çlodhur pak.

Peshqit-I bukur ky qiell për dashuri vetëm përpiquni të mos jeni shumë xheloz.
Në punë është një periudhë ulje-ngritjesh por nuk keni pse të mërziteni pasi suksesi do të vijë.

Të ngjashme