Kryefjala Logo

Parashikimet e detajuara për secilën shenjë me Paolo Fox

3 Janar, 2023 | 10:37 am

Dashi-Ta dini se ky është një vit i mrekullueshëm për ju për të rikuperuar disa kënaqësi, kështu që dritë jeshile për të bërë .
Në punë vijnë mundësi të bukura dhe në dashuri keni nevojë të madhe për të përjetuar emocione të forta por përpiquni të zgjidhni me kujdes gjysmën tuaj të ëmbël.

Demi-Ditë e bukur për t’i bërë të tjerët të mendojnë sërish për vlerën tuaj personale dhe profesionale.
2023 sjell surpriza të këndshme dhe gjithashtu mundësinë për ta kompensuar atë pas disa dështimesh të vogla.

Binjakët-Sot e keni të qartë se çfarë dëshironi, ndaj veproni në përputhje me rrethanat si në dashuri ashtu edhe në punë.
Mos kini frikë të pyesni dhe shprehni dëshirat tuaja.

Gaforrja-Në dashuri ju duhet të ringjallni shkëndijën e pasionit dhe në punë do të ketë një mënyrë për të bërë shumë dhe për t’u treguar të gjithëve se sa e fortë jeni në profesionin tuaj.

Luani-E bukur kjo ditë për të përjetuar shumë emocione të forta.
Vetëm kini kujdes që të mos jeni shumë të zellshëm në dashuri dhe në punë kthehet një grintë e madhe.

Virgjëresha-Është koha të dilni nga jeni futur dhe të përballeni me problemet tuaja.
Në dashuri është koha për qartësi dhe në punë vazhdoni me angazhimin tuaj të zakonshëm.

Peshorja-Prisni një 2023 plot emocione por edhe me shumë angazhim.
Në punë vjen mundësia për të bërë më shumë dhe në dashuri, beqarët duhet të fillojnë të shikojnë përreth.

Akrepi-Jeni gjithnjë e më simpatikë këto ditë dhe gjetja e dashurisë do të jetë lojë fëmijësh.
Ky vit sjell ndryshime të mëdha, nga pikëpamja e punës, por edhe shumë kënaqësi.

Shigjetari-Dëshira për të bërë dhe për të dashur rikthehet.
Pas pushimeve ne i rikthehemi lojës me një dëshirë të madhe për të shtyrë edhe më tej kufijtë tanë.
Vazhdoni kështu.

Bricjapi-Jeni pak nervozë sot dhe gjithashtu pak të zhytur në mendime, por përpiquni të mos mbyteni në negativitet. Ky është një vit me fillime të reja dhe me fat të madh.

Ujori-Në këtë vit të ri prisni surpriza të këndshme si në dashuri ashtu edhe në punë.
Më në fund po gjeni një ekuilibër të shëndetshëm ndaj shijoni këtë moment paqeje.

Peshqit-Mos kini frikë t’u tregoni të gjithëve nga çfarë jeni krijuar.
Ky është viti i hakmarrjes dhe do të ketë një mënyrë për të bërë hapa të mëdhenj si në punë ashtu edhe në dashuri.

Të ngjashme