Parashikimet e astrologut Paolo Fox,sot më 28 dhjetor 2022

1 muaj më parë

Dashi-Në dashuri është momenti i duhur për t’i treguar partnerit se çfarë ju mungon në lidhjen tuaj dhe në punë prisni lajme të mira.

Demi-Ky fund dhjetori sjell një dozë të mirë energjie për t’u hedhur në dashuri.
Është koha për të bërë zgjedhje në punë.

Binjakët-Një ditë e bukur për ndjenjat dhe beqarët sepse mund të takoni dikë të veçantë.
Në punë ju vjen mundësia për të bërë gjëra të reja.

Gaforrja-Ky qiell për dashuri është shumë interesant dhe në gjendje të kuptojë vërtet atë që dëshironi.
Në punë, konfirmime të mira janë rrugës.

Luani-Qielli i sotëm flet për dashurinë ndaj mos u mbyll në shtëpi.
Mos u stresoni shumë në punë, kushtojini më shumë kohë vetes.

Virgjëresha-Në dashuri duhet të jemi pak më të hapur ndaj dëgjimit dhe të jeni të disponueshëm.
Në punë duhet të kuptoni se në cilin drejtim të shkoni vitin e ardhshëm.

Peshorja-Në dashuri mund të ketë disa zënka, kujdes.
Në punë përpiquni të jeni më diplomatikë.

Akrepi-Ky qiell është i bukur për dashurinë që vërtet mund të nxjerrë krahët dhe të fluturojë.
Në punë është koha për të shkëlqyer.

Shigjetari-Në dashuri mund të ketë ndonjë keqkuptim me partnerin por asgjë serioze. Në punë, është koha të vendosni se çfarë do të bëni dhe ku do ta bëni.

Bricjapi-Në dashuri ka pak nervozizëm por mos u dorëzoni.
Në punë do të merrni disa telefonata interesante.

Ujori-Në dashuri ka ardhur koha të kuptoni nëse historia juaj mund të vazhdojë apo jo. Në punë mirë për ata që punojnë në fushën krijuese.

Peshqit -I dashur Peshk, nëse të pëlqen dikush dili përpara pa frikë.
Është një kohë shumë interesante në punë dhe prisni lajme të mira për vitin e ardhshëm.

Të ngjashme