Kryefjala Logo

Parashikimet e astrologut Paolo Fox për fundjavën

16 Shtator, 2022 | 10:42 am

Dashi-Po fillon një fazë rikuperimi në dashuri dhe kjo është falë një hëne të bukur.
Në punë do të ishte më mirë të mos fiksoheni shumë vetëm pas ideve tuaja.

Demi-Në dashuri duhet të sqaroni gjërat me partnerin nëse ka diçka që nuk shkon. Në punë keni filluar të mendoni që tanipër vitin e ri.

Binjakët -Me hënën në shenjën tuaj do të mund të përjetoni emocione të bukura.
Në punë filloni të shikoni në drejtime të ndryshme.

Gaforrja-Mos i nënvlerësoni historitë e reja sepse ato mund të bëhen të rëndësishme. Në punë ka ardhur koha për të nxjerrë letrat në tavolinë.

Luani-Hëna është kundër jush prandaj kushtonjini vëmendje.
Në punë duhet të nxirrni në pah vendosmërinë.

Virgjëresha-Në dashuri duhet të jeni të kujdesshëm sepse sot mund të zemëroheni për gjithçka .
Në punë ka pak stres kalimtar.

Peshorja-Nëse jeni në lidhje keni qenë në krizë por po filloni të rikuperoheni.
Në punë përgjegjësitë janë të shumta dhe krijojnë pak stres.

Akrepi-Dashuria bëhet sërish paqësore tani që hëna nuk është më përballë jush. Kushtojini vëmendje punës që sjell mërzi dhe lodhje.

Shigjetari-Në dashuri mund të ketë tensione si dhe në punë,bëj kujdes të rush qetësinë.

Bricjapi-Nëse ka diçka që nuk shkon me dashurinë duhet të bisedoni me partnerin tuaj për këtë.
Projektet e reja po vijnë në punë.

Ujori-Dashuria për ju tani është në plan të dytë sepse keni shumë gjëra për të bërë në punë por mos e lini shumë pas dore.

Peshqit-Në dashuri vjen një komplikim por asgjë për t’u shqetësuar.
Në punë dëshironi t’i bëni një kërkesë shefave që nuk duan ta pranojnë.

Të ngjashme