Kryefjala Logo

Parashikimet e astrologut Paolo Fox nuk ju lënë anjëherë të papërgatitur

14 Nëntor, 2022 | 10:45 am

Dashi-Kjo ditë nis në këmbën e djathtë nga pikëpamja sentimentale dhe do t’ju lejojë të përjetoni emocione të mëdha.
Në punë përgatituni për një telefonatë të rëndësishme.

Demi-Në dashuri mund të ketë pak nervozizëm dhe disa fjalë më shumë ndaj kujdes. Një lajm i mirë në punë.

Binjakët-Në jetën private do të jetë e nevojshme të merrni një vendim të rëndësishëm dhe të ndaloni së jetuari dy histori në të njëjtën kohë.
Një fazë e mirë rikuperimi po fillon në punë.

Gaforrja-Në dashuri duhet më shumë përkushtim sepse marrëdhëniet nuk vazhdojnë pa kujdesin e duhur.
Në punë do keni mundësi të bëni zërin tuaj të dëgjohet.

Luani-Dita sot flet për emocione të bukura për t’u jetuar në maksimum.
Në punë ka shumë projekte në fletë, përfundojini me vendosmëri.

Virgjëresha-Më dashuri qetësia kthehet pas një periudhe pasigurie.
Nëse jeni ende beqar shikoni përreth.
Në punë duhet të kërkoni të jeni më të vlerësuar.

Peshorja-Ka ardhur koha t’i komunikoni partnerit gjithçka që nuk funksionon në çift.
Përgjegjësitë e reja vijnë në punë.

Akrepi-I bukur ky qiell për ndjenjat që më në fund mund të marrin krahë.
Në punë ka mundësi të reja për t’u kapur në fluturim.

Shigjetari-Qielli i sotëm kërkon shumë durim në dashuri.
Në punë ka një dëshirë të madhe për ndryshim.

Bricjapi-Yjet e sotëm po flasin për hapa të rinj për çiftet që e duan njëri-tjetrin.
Në punë ka dëshirë për të bërë gjëra të reja dhe për të testuar gjëra të parealizuara më parë.

Ujori-Dashuria është prap protagonistja e jetës suaj dhe ju duhet t’i shijoni në maksimum këto emocione të reja.
Në punë ka diçka për të rregulluar.

Peshqit-Sot keni një dëshirë të madhe për tu përkëdhelur dhe në punë po kërkoni të jeni të qartë se cilat janë nevojat tuaja.

Të ngjashme