Kryefjala Logo

Parashikimet astrologjike të yjeve nga Paolo Fox

1 vit më parë

Dashi-Ky fillim për ju do të jetë pak i komplikuar për disa probleme në punë që do t’jua bëjnë më të vështirë.
Por, mos e prishni zemrën sepse do të ketë edhe disa surpriza të këndshme.

Demi-Nëse keni takuar dikë interesant mos e humbisni.
Ai/Ajo mund të jetë personi i duhur.
Në punë duhet të vazhdoni të angazhoheni.

Binjakët-Pas një periudhe stresi vjen pak qetësi në jetën tuaj.
Në punë ka ende shumë për të bërë, por keni një vendosmëri të madhe që nuk ju bën të humbisni kurrë .

Gaforrja-Në dashuri jeni larguar nga njerëzit negativë dhe kjo është një arritje e madhe.
Në punë bëni kujdes që të mos merrni vendime të nxituara sepse do pendoheni.

Luani-Nëse jeni beqare mund të keni një takim shumë të veçantë.
Por, përpiquni të ndryshoni rutinën tuaj dhe të shkoni në vende të reja.
Në punë do të arrini rezultate të shkëlqyera.

Virgjëresha-Në dashuri duhet pak durim dhe në punë do t’ju duhet të nxirrni potencialin për të mos rënë me kokë.

Peshorja-Kjo është një ditë surprizash ndaj prisni lajme të mira në dashuri edhe në punë.

Akrepi-Në këtë ditë do të ndiheni pak të lodhur dhe me një ndjenjë vetmie.
Mos u dorëzo, vazhdo me angazhimin e zakonshëm.

Shigjetari-Ju keni gjithmonë ide të mira, por ndonjëherë keni vështirësi t’i vini në jetë ato.
Përpiquni të gjeni përqendrimin e duhur dhe në dashuri mos u mashtroni nga pasioni.

Bricjapi-Pas një periudhe disi kaotike qetësia kthehet.
Në punë mos kini frikë të bëni zgjedhjen e gabuar psi ju po guxoni të ecni përpara dhe po bëni çmos për të ndryshuar.

Ujori-Ka ende disa situata të pazgjidhura në jetën tuaj.
Filloni të mendoni më shumë për dëshirat tuaja dhe jo ato të të tjerëve.

Peshqit-Kjo ditë është ideale për të bërë diçka të re dhe për t’i dhënë një vrull rutinës suaj.
Ju dëshironi të ndryshoni dhe për këtë gjë duhet të ndiqni dëshirat tuaja.

Të ngjashme