Kryefjala Logo

Parashikimet astrologjike të së premtes me Paolo Fox

28 Korrik, 2023 | 10:56 am

Dashi-Hëna në aspekt të mirë jep një energji të mirë, kështu që vazhdoni me qëllimet tuaja. Ju keni një aftësi të madhe për t’u rikuperuar edhe pas një periudhe tensioni dhe muajt e fundit keni mundur ta vini në jetë këtë talent. Përgjigjet vijnë dhe në dashuri gjithçka shkon me not.

Demi-Kohët e fundit keni qenë paksa i trullosur dhe ky horoskop është paksa i komplikuar për t’u menaxhuar. Në dashuri ka ulje-ngritje dhe çiftet e brishta kanë përjetuar një krizë. Kushtojini vëmendje fitnesit.

Binjakët-Kjo verë ofron emocione ndaj lëreni veten të dashuroheni. Është koha për të kapërcyer vështirësitë dhe për të parë përpara. Qielli i sotëm është frymëzues.

Gaforrja-Nis një fazë më të mirë sot edhe nëse fundjava do të jetë paksa e bezdisshme, sidomos për daljet e parave. Megjithatë, projektet e punës do të ecin mirë dhe do të sjellin sukses.

Luani-Nëse jeni të pakënaqur në dashuri, përpiquni të gjeni një qetësi të brendshme para se ta gjeni përsëri me partnerin tuaj. Thyejeni pak racionalitetin tuaj të zakonshëm për ta lënë veten të shkoni dhe shijoni këtë fundjavë me Venusin në shenjën tuaj.

Virgjëresha-Jeni nervoz sot për shkak të një hëne disonante. Ka gjëra për të rishikuar në punë dhe prisni disa zënka me një koleg. Më mirë le të kalojë kjo mbrëmje e shqetësuar.

Peshorja-Hëna në sekstil sjell lodhje dhe lodhje, por këtë fundjavë do të keni aftësi të mira veprimi. Kujdes nga shpërqendrimet dhe në dashuri do të arrini të pastroni kokën.

Akrepi-E diela do të jetë dita më e mirë e kësaj fundjave, ndaj vini bast gjithçka në këtë ditë. Kini kujdes të mos tregoheni shumë agresiv me të tjerët sot dhe në dashuri tregohuni më të duruar.

Shigjetari-Yjet janë në anën tuaj dhe hëna është gjithashtu në shenjë kështu që ju keni një dëshirë të madhe për t’u argëtuar. Fundjava ofron emocione të bukura.

Bricjapi-Nëse keni biznesin tuaj, do të vijnë një lajm i mirë. Në këtë periudhë ju jeni arkitektët e pasurisë suaj. Keni ide fituese në punë por qetësia kthehet edhe në dashuri.

Ujori-Kjo hënë e bukur ju bën të dëshironi të bëni miq të rinj dhe të shpëtoni nga një barrë. Mbërrin projekte të reja pune dhe gjithashtu një shkelje në jetën private.

Peshqit -E diela do të jetë dita më e mirë e kësaj fundjave, ndaj shfrytëzojeni sa më shumë. Ka momente të veçanta për të jetuar me partnerin dhe në punë do të filloni të vendosni themelet për një projekt që do të nisë nga shtatori.

Të ngjashme