Parashikimet astrologjike të Paolo Fox për shenjën tuaj

6 muaj më parë

Dashi-Kjo e martë sjell një dozë të mirë pozitiviteti dhe dëshirë për dashuri.
Në punë ka ende disa probleme për të zgjidhur, por asgjë shumë serioze.

Demi-Bëni kujdes në dashuri sepse ka pakënaqësi dhe mund të grindeni lehtësisht me partnerin.
Në punë ka diçka për të cilën nuk jeni të bindur, duhet të ndiheni më të vlerësuar nga të tjerët.

Binjakët-Në dashuri mund të ketë shumë grindje, kini kujdes me fjalët.
Në punë është më mirë të mbani përqendrimin e lartë dhe të mos shpërqendroheni.

Gaforrja-Është dikush që ka filluar të të rrahë zemrën, mos ki frikë të deklarohesh. Në punë nuk ndiheni pjesë e një ekipi, ndoshta ka nevojë të rishikoni diçka.

Luani-Kohët e fundit keni luftuar pak për të mbajtur flakën e pasionit të lartë, por mos u dorëzoni.
Në punë është më mirë të mos e teproni, jepini vetes pak relaksim.

Virgjëresha-Në dashuri duhet të përfitoni nga këto yje të favorshme dhe të ruani qetësinë në punë, sidy nëse në periudhën e fundit keni pasur disa ngjarje të paparashikuara për t’u përballur.

Peshorja-Gjithçka në dashuri nuk po shkon siç shpresohet dhe është koha për t’u sqaruar.
Në punë duhet të përpiqeni të krijoni marrëdhënie me kolegët.

Akrepi-Dashuria është afër, ju takon vetëm ta njihni atë.
Në punë, dikush mund të flasë keq për ju, por harrojini këto thashetheme.

Shigjetari-Dashuria troket në derën tuaj dhe sjell shumë emocione të rinovuara.
Në punë shtrëngoni dhëmbët sepse pushimet janë afër.

Bricjapi-Në dashuri keni ndjenjën se diçka ju mungon, por mos u mallëngjeni shumë.
Në punën e mirë si përkthyes të pavarur, vjen mundësia për të bërë një hap të madh në cilësi.

Ujori-Shijojeni këtë moment sepse yjet flasin për dashurinë.
Në punë mos u pushtoni nga mendimet negative.

Peshqit-Herë pas here duhet të ndaloni së menduari për të kaluarën dhe të shijoni më shumë të tashmen.
Gjithçka po shkon mirë në punë dhe do të ketë një mënyrë për të marrë një vendim të rëndësishëm për të ardhmen.

Të ngjashme