Kryefjala Logo

Parashikimet astrologjike të datës 7 janar me Paolo Fox

7 Janar, 2023 | 10:43 am

Dashi-Në këtë ditë janari ka shumë gjëra të reja. Në punë prisni një telefonatë të rëndësishme që mund t’ju habisë dhe në dashuri lëreni veten të pushtoheni nga ndjenjat duke ndjekur instinktet tuaja.

Demi-Kreativiteti është shumë i lartë sot, prandaj shfrytëzojeni sa më shumë. Në punë tregoni kush jeni dhe për ju të dashuruarit, mos e neglizhoni partnerin.

Binjakët-Në këtë ditë të re janari, kushtojini vëmendje disa pengesave dashurie që do t’ju prishin qetësinë. Megjithatë, është më mirë të mos e ushqeni nervozizmin dhe të mos e derdhni në punë.

Gaforrja-Pika e kthesës vendimtare për të ardhmen tuaj profesionale është gati të arrijë, kënaqni fatin tuaj dhe mos i humbisni synimet tuaja.

Luani-Sot si dhe në këtë vit të ri, përgatituni të jeni protagonistë.
Largoni shqetësimet e dashurisë, shijoni pak relaksim me partnerin tuaj.

Virgjëresha-Keni një dëshirë të madhe për stabilitet si në dashuri ashtu edhe në punë.
Sot do të mund të vendosni gjithë mundin dhe pasionin në punën tuaj dhe të gjithë do të kuptojnë se çfarë vleni.

Peshorja-Kushtojini vëmendje disa diskutimeve në zyrë, nuk është gjithmonë e lehtë të merreni vesh me të gjithë. Jepini më shumë hapësirë ​​dashurisë dhe hapni zemrën tuaj.

Akrepi-Sukseset profesionale janë afër dhe dashuria po përgatitet gjithashtu të fluturojë, jini gati.

Shigjetari-Sot dashuria do të shkëlqejë sërish me një dritë të re ndaj përfitoni nga favori i yjeve për të bërë diçka të bukur. Ka një lajm të mirë në punë.

Bricjapi-Sot qielli po ju jep një hov të këndshëm që do t’ju sjellë dobi në punë. Shfrytëzoni mundësitë pa frikë. Në dashuri lëre veten të shkosh por gjithmonë me kujdes.

Ujori-Kjo ditë sjell disa shqetësime nga pikëpamja profesionale dhe në dashuri do të ketë një mënyrë për të rregulluar një lidhje që dukej e destinuar të përfundonte.

Peshqit-Ky është viti i përgjegjësisë ndaj do të kërkojnë shumë nga ju në punë por mos e teproni. Në dashuri ka pak melankoli, por nuk duhet ta kënaqni atë.

Të ngjashme