Kryefjala Logo

Parashikimet astrologjike të datës 25 nëntor me Paolo Fox

25 Nëntor, 2023 | 10:33 am

Dashi-kjo është një ditë e vlefshme që ju jep një avantazh të mirë. Marsi ju drejton kështu që nëse ka një sfidë në zhvillim, do të keni mundësinë ta fitoni atë. Shpresojmë të fitohen edhe sfidat e dashurisë.

Demi-Le ta shfrytëzojmë sa më shumë këtë fundjavë nëse ka pasur dyshime në dashuri, sepse hëna është interesante dhe të çon në rikuperimin e emocioneve pozitive. Yje intriguese për takime.

Binjakët-Këto kundërshti planetare sjellin disa kontraste në marrëdhënie. Diçka mungon në dashuri ose jeni ndjerë e sulmuar padrejtësisht. Megjithatë, këto kundërshtime do të kalojnë së shpejti, ndaj mos e fashoni kokën para se të bini.

Gaforrja-Duhet të jemi më optimistë për të ardhmen edhe nëse gjërat janë paksa në pritje. E gjeni veten në ekuilibër si në punë ashtu edhe në dashuri por prisni sepse nga data 4 dhjetor gjithçka do të jetë më e qartë. Mos i hidhni tutje situatat e bukura vetëm për shkak të disa dyshimeve.

Luani-Ky është një moment i madh fuqie me yje fitues që ju bëjnë të pamposhtur, por lërini të tjerët ta thonë dhe mos e lavdëroni veten. Shmangni të qenit shumë kokëfortë në idetë tuaja sepse përndryshe rrezikoni të jeni në anën e gabuar.

Virgjëresha-Ka pak agjitacion në ajër, por për fat të shtunën dhe të dielën do të ndiheni më mirë. Ky është një qiell që përfshin një verifikim të ndjenjave, i cili nuk duhet domosdoshmërisht të jetë negativ.

Peshorja-Duhet të merreni me energjinë tuaj dhe më pas të shkoni në sulm për të marrë një kënaqësi të madhe në fund të vitit. Nuk është koha për të parë të kaluarën, por duhet të mendoni vetëm se çfarë të mira mund të ofrojë e ardhmja.

Akrepi-Kjo hënë kërcënon të shtunën, por e diela do të jetë më e mirë. Ka pak nervozizëm por mos i jepni shumë peshë, përpiquni të gjeni sërish qetësinë tuaj dhe dijeni që së shpejti dashuria do të jetë sërish protagoniste.

Shigjetari-Ky është një qiell që ju fton të eksploroni gjithçka që ju rrethon në një mënyrë pozitive dhe kush më mirë se ju që jeni kureshtarë nga natyra. Fundjava ndihmon në dashuri.

Bricjapi-Këtë hënë të dobishme duhet ta shfrytëzoni sa më shumë, edhe sepse kohët e fundit ka pasur një shkëputje emocionale. Kini kujdes të mos thoni gjëra që nuk i mendoni në dashuri sepse rreziku është të prishni ekuilibrin dhe mirëqenien e çiftit.

Ujori-Këtë fundjavë më në fund do të jetë e mundur të ndreqni një lot, të flisni për dashurinë. E diela është një qiell i rëndësishëm për t’u shfrytëzuar. Dhjetori do të jetë një muaj i dedikuar më shumë punës sesa dashurisë.

Peshqit-Përpiquni ta jetoni këtë periudhë pa u fokusuar shumë tek tensionet, është sikur në këto ditë të jeni mërzitur për një kontratë, një marrëveshje. Kjo është një fazë pasigurie e lidhur me ngjarje të jashtme. Dashuria duhet të përjetohet me një kapacitet më të madh për të kuptuar.

Të ngjashme