Parashikimet astrologjike të datës 22 korrik me Paolo Fox

2 muaj më parë

Dashi-Nuk qëndroni kurrë në karakter, por këto ditë jeni veçanërisht të shqetësuar për arsye të ndryshme, veçanërisht për çështjet e parave. Jupiteri prek sektorin e financave kështu që ka disa çështje gjyqësore për të zgjidhur. Takimet dhe pazaret janë në plan të parë.

Demi-Në këtë periudhë komplekse është normale të shqetësoheni për ngjarjet e jetës private. Një lajm i mirë po vjen edhe nëse Mërkuri është ende kundër tij. Situatat e përjetuara kohët e fundit kanë çuar në rritje personale dhe profesionale. Vëmendje maksimale në dashuri.

Binjakët-Konfirmimet janë afërsisht për dashurinë, por ka vonesa në punë. Ju po dilni nga konflikti javësh. Historitë e dashurisë që kanë lindur tani janë intriguese.

Gaforrja-Vjen një humor i lehtë që kufizohet me agjitacionin. Ka njerëz që nuk do t’ju japin pushim. Ata që kanë përjetuar një ndryshim nuk janë plotësisht të qetë tani. Çështjet ekonomike duhet të zgjidhen.

Luani-ju keni në qendër të vëmendjes, kaq shumë planetë në shenjë që sjellin fat. Jeni të tërhequr nga dashuria dhe nëse tashmë jeni në çift mund ta konfirmoni, përndryshe përpiquni të takoni njerëz të rinj. Vetëm ambienti i punës është i çuditshëm, jo ​​të gjithë janë të besueshëm dhe kjo nuk të bën të qetë.

Virgjëresha-Hëna është në shenjën tuaj kështu që bëni gjërat që ju pëlqejnë më shumë. Saturni i kundërt ka sjellë zgjedhje komplekse të jetës. Tani jeni më diplomatik. Është sikur jeta jote të ishte një lojë shahu, duhet të jesh i kujdesshëm që të mos gabosh.

Peshorja-Ka edhe shqetësime fizike. Duhet të gjesh njëfarë stabiliteti. Ka pasur shqetësime që nga vera e vitit të kaluar, por ne duhet ta shikojmë të ardhmen me qetësi. Emocione të bukura në dashuri.

Akrepi-Gjithçka është paksa shumë nervoze këto ditë. Kur punoni jep maksimumin dhe nëse nuk njihet zemërohesh shumë. Mbani nervat tuaja në kontroll.

Shigjetari-Me këtë sharm që ju sjell Venusi do të keni një kapacitet të mirë për veprim por edhe një frymë të rinovuar aventure. Beqarët duhet të kënaqen me dashurinë.

Bricjapi-Ata që janë shumë dyshues ose kanë frikë të bëjnë zhytjen, e kanë gabim sepse horoskopi është i favorshëm. Lidhjet sentimentale duhet të kujdesen. Ky është viti i vendimeve të mëdha. Është e rëndësishme të imponosh vullnetin e dikujt.

Ujori-Nuk është se kjo periudhë është e vështirë, por jeni ju që nuk e dini saktësisht se çfarë dëshironi. Ata që nuk janë më të dashuruar duhet të besojnë në mundësi të reja. Beqarët nuk po futen në histori të mëdha. Ekziston një dëshirë për shkelje.

Peshqit-Saturni në shenjën tuaj është planeti që ju lejon të kapërceni problemet. Jeni më të fortë dhe ky është një horoskop i rëndësishëm për profesionistët e lirë ose për ata që duan të ndryshojnë jetën e tyre. Prano ftesat. Ajo që po përjetoni është një liri e krijuar nga ëndrrat, emocionet, ashtu siç ju pëlqen.

Të ngjashme