Kryefjala Logo

Parashikimet astrologjike shenjë pas shenje me Paolo Fox

12 Gusht, 2023 | 10:37 am

Dashi-Në dy muajt e fundit ka pasur shumë agjitacion por tani keni një dëshirë të madhe për të rifituar lartësinë. Kjo është koha për të kuptuar se çfarë të bëni në të ardhmen nga një këndvështrim pune, por edhe sentimental. Ju jeni ai që krijon motin e mirë dhe të keq. Nëse në dashuri nuk jeni të lumtur me dikë, ndryshoni.

Demi-Yjet nervozohen nga dashuria. Ju keni pasur mendime të dyta dhe nuk keni dëshirë të hidheni në takime të reja. Ju e doni jetën e qetë kështu që tani po bëni gjithçka për të qëndruar larg komplikimeve. Në punë ka gjëra për të rishikuar.

Binjakët-Bëni kujdes në punë sepse disa negociata do të vonohen. Kjo, megjithatë, mbetet ende një periudhë interesante, por është më mirë të mos bëhen asnjë sipërmarrje ekonomike. Në dashuri me një Venus të shkëlqyer dhe një diell të shkëlqyer, gjërat do të shkojnë mirë.

Gaforrja-Në dashuri keni nevojë për më shumë konfirmime dhe po prisni një përgjigje edhe në punë. Nga pikëpamja profesionale, ju dëshironi të bëni diçka tjetër ose të ktheheni në gjërat që keni bërë më parë. Hëna në shenjë sjell disa mendime të mëvonshme.

Luani-Sa i bukur është ky qiell për marrëdhëniet por edhe për punën ku ndryshimet bëhen suksese. Përgjegjësitë janë shtuar dhe sjellin mendime por rezultatet e punës së shpejti do të japin kënaqësi të madhe. Kulmi maksimal në gusht për ndjenjat.

Virgjëresha-Në këtë periudhë mund të lindin një tension me partnerin për arsye parash apo pune. Kini kujdes të mos sillni gjëra nga e kaluara. Nga pikëpamja e biznesit, mund të mos jeni në gjendje të gjeni një marrëveshje me të tjerët.

Peshorja-Ka ardhur koha për shëlbim pas muajve të fundit mjaft të rëndë. Tani ndjenjat largohen si dhe puna. Takime dhe flirtime me fat me njerëzit e Dashit apo Binjakëve.

Akrepi-Ka pak tension në familje dhe në marrëdhëniet me të tjerët, bëni kujdes. Shumë gjëra po ndryshojnë në jetën tuaj edhe në nivel profesional dhe kjo sjell mendime por edhe adrenalinë.

Shigjetari-Me Saturnin kundër , mund të lindin probleme me para ose punë. Dashuria jep kaq shumë emocione por ditët më të mira do të jenë ato rreth datës 15. Ndjesi të veçanta me dikë nga Binjakët, Peshorja apo Dashi.

Bricjapi-Sot dhe nesër do të jeni pak të nënshtruar, veçanërisht kushtojini vëmendje diskutimeve me dikë nga Peshqit, Shigjetarët apo Binjakët. Kjo është një periudhë e veçantë ku ka sukses por edhe shumë lodhje. Marrëdhëniet që kanë pasur probleme duhet të mbrohen.

Ujori-Dashuria kohët e fundit është pakësuar, por në fund të fundit, ju vetë po përjetoni një periudhë pakënaqësie dhe nervozizmi. Dëshironi të revolucionarizoni jetën tuaj nga të gjitha këndvështrimet.

Peshqit-Hëna e favorshme ofron intuitë të bukura, por përballë Mërkurit dhe Marsit sjellin më shumë polemika. Në dashuri dëshironi më shumë garanci.

Të ngjashme