Kryefjala Logo

Parashikimet astrologjike për ditën e enjte me Paolo Fox

9 Mars, 2023 | 10:32 am

Dashi-Më në fund vjen një moment rikuperimi në dashuri edhe nëse tensionet nuk janë zhdukur plotësisht.
Në punë keni një problem të vogël për t’u përballur kështu që nxirrni gjithë durimin tuaj. Së shpejti do të bëhet më mirë.

Demi-Në këtë ditë keni yjet në krah, ndaj lëreni veten të dashuroheni dhe filloni të bëni plane për të ardhmen.
Në nivelin e punës, ka mundësi për të bërë më shumë dhe gjithashtu për të marrë më shumë kënaqësi.

Binjakët-Sot zgjoheni me këmbën e djathtë dhe më në fund arrini të keni një pozitivitet të bukur për ta derdhur në dashuri por edhe në punë.
Vetëm kini kujdes nga disa ngatërresa të bezdisshme saturniane.

Gaforrja-Dita e sotme fillon me një rikuperim të mirë në dashuri dhe nëse jeni beqar, takimet e reja janë të preferuara. Në planin profesional, angazhimi është ende shumë, por është më mirë të mos stresoheni shumë.

Luani-Prisni disa pengesa në nivelin sentimental në këtë ditë.
Kini kujdes edhe në punë ku konfliktet me kolegët mund të krijojnë shqetësime.

Virgjëresha-Sot ju pret një ditë e bukur ku mund të përjetoni emocionet në maksimum dhe nëse jeni beqarë provoni të dilni dhe të takoni njerëz.
Kënaqësia më në fund arrin në punë.

Peshorja-Në këtë ditë dashuria fluturon, ndaj prisni të përjetoni momente të mira me partnerin tuaj.
Gjithçka shkon mirë në punë, por kujdes nga shpenzimet e tepërta.

Akrepi-Në dashuri vjen një moment i vogël shqetësimi, veçanërisht nëse sapo keni nisur një histori e cila, megjithatë, nuk është duke u nisur.
Në punë, angazhimet janë gjithmonë të shumta, por edhe fitimet.

Shigjetari-Kushtojini vëmendje kësaj dite që ju sheh pak poshtë në humor veçanërisht për shkak të problemeve të dashurisë.
Në punë keni shumë gjëra për të bërë por do arrini të përfundoni gjithçka.

Bricjapi-Në këtë ditë ndiheni më të relaksuar dhe gati për ta lënë veten të dashuroheni.
Kjo periudhë është e bukur për marrëdhëniet dhe në punë, kushtojini vëmendje zgjedhjeve dhe gjithashtu parave.

Ujori-Në dashuri ju presin një ditë plot ulje-ngritje.
Diskutime të mundshme me partnerin dhe në punë më mirë të veproni me qetësi dhe diplomatike dhe jo instinktivisht.

Peshqit-Në këtë ditë gjithçka fillon me një hënë të shtrembër, ndaj bëni kujdes. Diskutimet e mundshme në çift dhe në punë mund të kenë gabime shpërqendrimi. Mbani nervozizmin në gji.

Të ngjashme