Kryefjala Logo

Parashikimet astrologjike për dashurinë, punën dhe mirëqenien e horoskopit të sotëm nga Paolo Fox

5 Dhjetor, 2022 | 10:30 am

Dashi-Kjo periudhë është e bukur për ndjenja, shijoni të gjitha pa mendime.
Në punë kultivoni kontaktet sepse do të jenë thelbësore për të ardhmen tuaj.

Demi-Në dashuri ka diçka që nuk funksionoi, por mos e humbisni shpresën. Në punë duhet të qëndroni pak më të përqëndruar për të shmangur gabimet e pakujdesshme.

Binjakët-Është koha për të jetuar dashurinë pa hezitim, ndaj shijoni këtë moment me fat.
Në punë duhet pak më shumë kujdes.

Gaforrja-Në dashuri ka pak nervozizëm, por përpiquni të sqaroni me partnerin tuaj se çfarë nuk funksionon.
Gjithçka po shkon mirë në punë, prisni lajme.

Luani-Në dashuri është më mirë të mos filloni debate me partnerin, sot nuk është dita.
Në punë ka jo pak gjëra për të bërë por mos u stresoni.

Virgjëresha-Yjet e sotëm flasin për emocione të forta, mos kini frikë t’i nxirrni. Ka një lajm të mirë në punë.

Peshorja-Në dashuri duhet të ndahesh me të kaluarën për të ecur përpara.
Në punë kërkoni më shumë siguri por tani për tani do të duhet të kënaqeni me atë që keni.

Akrepi-Qielli i sotëm flet për projekte të rëndësishme për të ardhmen dhe në punë favorizohen kontaktet me vendet e huaja.

Shigjetari-Në dashuri ka pak nervozizëm por mos e lini veten të demoralizoheni.
Në punë jeni të mirë si përkthyes të pavarur.

Bricjapi-Hëna ju jep sot emocione të bukura në dashuri, mos u mbyllni në shtëpi.
Në punë jeni ende në kërkim të profesionit tuaj.

Ujori-Në dashuri ju duhet pak më shumë maturi në zgjedhjet tuaja dhe në punë mund të ketë një promovim.

Peshqit-Është një kohë e mirë për dashuri përsëri pas disa javësh pak stresuese.
Në punë keni nevojë për më shumë konfirmim por së shpejti do të merrni mundësi të mira për rritje profesionale.

Të ngjashme