Kryefjala Logo

Parashikimet astrologjike për dashurinë dhe punën me Paolo Fox

5 Tetor, 2022 | 10:42 am

Dashi-Në dashuri prisni disa momente tensioni për shkak të një Venusi të kundërt.
Në punë për projekte të reja, vazhdoni të “kërceni në valle”.

Demi-Bëni kujdes sepse ka shumë nervozizëm në ajër dhe mund të ndikojë në situatën tuaj sentimentale.
Në punë ka shumë stres por duhet të shtrëngoni rripin.

Binjakët-Në dashuri gjithçka shkon mirë dhe yjet ndihmojnë ata që janë në kërkim të një shpirti binjak.
Në punë ka pak lodhje por keni arritur rezultate të përkryera.

Gaforrja -Në dashuri duhet të qëndroni të qetë dhe të mos bëni zgjedhje të rrezikshme.
Në punë vazhdoni të punoni si gjithmonë edhe nëse një koleg është kundër.

Luani-Me hënë kundër jush kini vëmendje maksimale çështjeve të zemrës.
Në punë jeni plot kreativitet por prisni edhe disa pengesa të vogla për të kapërcyer.

Virgjëresha-Yjet flasin për probleme dashurie por ju duhet të përpiqeni t’i zgjidhni ato.
Në punë tregohuni shumë të vëmendshëm ndaj kolegëve, mos u besoni shumë.

Peshorja-Me hënën në favor do të keni mundësinë të përjetoni emocione të bukura.
Tregohuni më të duruar në punë sepse asgjë e mirë nuk vjen shpejt.

Akrepi-Në dashuri duhet të qëndroni larg polemikave dhe të prisni një fitore të madhe në punë.

Shigjetari-Qielli flet për emocionet e bukura të dashurisë ndaj që mos hezitoni ta shijoni. Në punë gjithçka po shkon mirë.

Bricjapi-Ka pak pasiguri dhe pavendosmëri si në dashuri ashtu edhe në punë.
Kujdes nga zgjedhjet e nxituara pasi ju pak kohë për të kuptuar se çfarë po bëni.

Ujori-Hëna është në shenjën tuaj për dashurinë dhe në punë vijnë projekte të reja dhe stimuluese.

Peshqit-Kushtojini vëmendje çështjeve të zemrës sepse ju duhet më shumë vetëbesim.
Në punë vazhdoni me angazhimin tuaj maksimal dhe gjithçka do shkojë në mënyrën më të mirë.

Të ngjashme