Parashikimet astrologjike me të vetmin Paolo Fox

2 muaj më parë

Dashi-Në dashuri do të ishte më mirë të sqaroni me partnerin tuaj se çfarë nuk funksionon në marrëdhënien tuaj.
Në punë po vijnë lajme të mira, por kujdes me daljet e parave.

Demi-Në dashuri nuk jeni shumë të kënaqur dhe ndiheni të shtyrë mënjanë nga partneri.
Në punë ka disa tensione për t’u përballur.

Binjakët- Venusi krijon disa probleme dashurie, veçanërisht për çiftet e qëndrueshme.
Në punë do të ishte më mirë t’i kushtoni më shumë vëmendje kolegëve dhe marrëdhënies me shefat.

Gaforrja-Në dashuri ka shumë pasiguri që duhet trajtuar.
Në punë ju kërkoni stabilitet edhe nëse tani jetoni ende pak në përleshje.

Luani-Hëna e kundërt nuk ndihmon në zgjidhjen e problemeve të zemrës por me përkushtim do ia dilni.
Në punë, kushtojini vëmendje të papriturave.

Virgjëresha-Në dashuri mund të keni arritur një qetësi.
Kujdes në punë sepse dikush mund t’ju godasë pas shpine.

Peshorja-Dashuria po ecën mirë, ndaj shijoni këtë moment gëzimi.
Në punë bëni kujdes të mos debatoni shumë me ata që punojnë me ju.

Akrepi-Dashurisë i mungon pak vëmendje edhe nëse në sipërfaqe duket sikur gjithçka shkon mirë.
Një fazë rikuperimi fillon në punë.

Shigjetari-Dashuria po lulëzon kështu që lëre veten të lirë.
Në punë ka mundësi të reja për t’u kapur në fluturim.

Bricjapi-Ka ardhur koha të hidheni me shumë në dashuri në takime të reja të mundshme në horizont.
Mundësitë vijnë në punë por do të duhet të presim deri në fund të dhjetorit.

Ujori-Ju keni një dëshirë të madhe për të përjetuar emocione, por bëni kujdes që të mos bini në marrëdhënien e gabuar vetëm për këtë.
Në punë nëse diçka nuk funksionoi mund të provoni në diçka tjetër.

Peshqit-Dashuria po ecën mirë sepse po përpiqeni të përmirësoni shumë veten si njerëz.
Në punë ka disa tensione të vogla për t’u përballur, por vetëm sepse keni shumë më tepër përgjegjësi se zakonisht.

Të ngjashme