Paolo Fox uron të gjitha shenjat për një muaj të mbarë me këto parashikime

9 muaj më parë

Dashi

Dashuria premton gjëra të mëdha dhe në punë tani jeni në gjendje të mendoni për projekte të reja, të cilat do të jenë thelbësore në jetën tuaj!

Demi

Lajm i mirë për dashurinë sepse Venusi është në anën tuaj. Në punë, megjithatë, përpiquni të tregoheni të kujdesshëm dhe të gjeni zgjidhje për të zgjidhur problemet e vogla! Cdo gjë do të rregullohet

Binjakët

Filloni muajin e ri duke dëgjuar më shumë zemrën, ndjenjat tuaja. Në punë, përpiquni të investoni më shumë tani që planetët janë në anën tuaj! Lajmet janë afër!

Gaforrja

Në dashuri përpiquni të ecni përpara, të lini mënjanë keqkuptimet. Epo, nga ana tjetër, në punë: ide të reja dhe projekte të reja janë gati të vijnë. Ju vetëm duhet të shkoni në punë!

Luani

Muaji shkurt nuk ishte shumë i lehtë, por tani muaji mars ju buzëqesh dhe dashuria do të lulëzojë. Megjithatë, në punë ndihet lodhje: ruani qetësinë!

Virgjëresha

Nuk po përqendroheni shumë te dashuria, ndoshta po mendoni shumë për punën! Mundohuni të qëndroni të qetë dhe të vlerësoni mirë projektet e reja!

Peshorja

Dashuria e favorshme, muaji mars premton gjëra të mëdha. Në punë, përpiquni të mos dekurajoheni: jo gjithçka do të shkojë ashtu siç dëshironi, por kohë pas kohe dhe gjërat do të përmirësohen!

Akrepi

Lajm i mirë për dashurinë, thjesht duhet të përpiqeni të ecni përpara. Në punë do të ketë mundësi: më mirë se kjo?

Shigjetari

Në dashuri, ndoshta jeni mërzitur, nuk e gjeni dot rrugën e duhur. Në punë, megjithatë, duhet të vazhdoni kështu, me këtë pozitivitet sepse sigurisht që nuk ju mungojnë idetë!

Bricjapi

Lajm i mirë për dashurinë: lëreni veten të të lirë të përfshiheni nga emocionet e mira dhe mos i lini mundësitë të ikin. Në punë po vjen koha e shpengimit!

Ujori

Në dashuri përpiquni të ruani qetësinë, të mendoni me kujdes fjalët tuaja. Në punë, ndoshta ka ardhur koha për të bërë zgjedhje për të ardhmen!

Peshqit

Jeni të interesuar për dikë? Epo, koha e duhur ka ardhur: duhet të ecni përpara. Në punë ndiheni shumë të fortë, por kini kujdes nga diskutimet, qoftë edhe ato të vogla

Të ngjashme