Kryefjala Logo

Paolo Fox sot nuk përmbahet, shenjat me radhë

10 Maj, 2022 | 1:55 pm

Dashi-Nëse egziston dikush që ju bën zemrën t’ju rrahë fort mos u dorëzoni.
Puna që dukej sikur nuk ecte,do ju sjellë shumë surpriza.

Demi-Largohuni nga njerëzit që nxjerrin anënmë të keqe nga ju dhe do shpëtoni.Puna vjen me propozime të reja.

Binjakët-Momente emocionuese fal kjo javë në dashuri dhe do shijoni çdo moment të saj.Kujdes nga vonesat në punë se po bëhet problem.

Gaforrja-Takime interesante vetëm për beqarët dhe ata që janë në kërkim të një lidhje.
Mos debatoni në familje por bëni plane më me mirë lekët që pritet t’ju vijnë.

Luani-Vazhdoni përpara me partnerin sepse keni momente të paharruara sëbashku dhe do krijoni kujtime të vyera për të ardhmen.Edhe puna sjell ndryshime të rëndësishme

Virgjëresha-Mundësi të reja bëjnë të harroni stresin me partnerin.Nuk veprohet duke u shmangur ndaj evitoni diskutimet në punë.

Peshorja-Dashuritë e vështira janë të preferuarat për ju.
Do ju rikthehet dikush që kishte humbur gjurmët.Mos e teproni me vetëbesimin në punë sepse gjithkush është i zëvëndësueshëm.

Akrepi-Kjo verë sjell shumë dashuri për ju dhe eksperienca të reja ndaj tani ju mbetet vetëm të punoni fort sepse paratë ju mungojnë!

Shigjetari-Kënaquni me atë që ju fal dashuria pa u menduar shumë .
Mërziteni për paratë por rrini të qetë sepse do përfitoni disa shuma të mira!

Bricjapi-Mos i besoni çdokujt,mos dilni nga natyra juaj dyshuese.Në punë merrni vendime të rëndësishme dhe kujdes sepse varet e ardhmja juaj.

Ujori-Dëshironi vetëm qetësi dhe dashuri nga partneri dhe ai po jua jep,ndaj nuk i gëzoheni dot mjaftueshëm faktit që më në fund keni gjithçka dëshironit.

Peshqit-Kur ju pëlqen dikush shprehuni lirshëm sepse nuk humbisni asgjë përkundrazi.
Puna do mund jo vetëm fjalë.

Të ngjashme