Paolo Fox shuan kureshtjen e gjithë shenjave të horoskopit

9 muaj më parë

Dashi

Ju jeni gati për të nisur një histori dashurie dhe takimet nuk do të mungojnë. Në punë, përpiquni të përfitoni nga kjo periudhë sepse është fazë rikuperimi për ju.

Demi

Në dashuri duhet të fiksoni një gjë në kokën tuaj: nuk mund të keni gjithmonë të drejtë dhe ndoshta duhet të pranoni edhe kur e keni gabim. Në punë, mos e nënvlerësoni ndihmën e atyre që ju duan

Binjakët

 Sot ndiheni pak konfuz për romancën tuaj, por gjithçka është në duart tuaja: vendimi varet nga ju! Në punë, përpiquni t’i shtyni përpara idetë tuaja, por bëni kujdes me paratë.

Gaforrja

 Nga ana sentimentale, duket se jeni të qetë por emocionet e forta nuk do të jenë pranë jush deri të dielën. Në punë, përpiquni të vlerësoni propozimet e reja sepse është momenti i duhur për të ecur përpara!

Luani

 Mundohuni të largoni problemet, mos u fiksoni tani. Në punë, mos merrni vendime të nxituara dhe ruani qetësinë.

Virgjeresha

Dielli dhe Hëna janë në kundërshtim, ndaj jeni pak të nevrikosur me partnerin/partneren. Në punë keni shumë angazhime, mos u hutoni!

Peshorja

 Do të keni takime të reja por në fund bëni kujdes sepse do të ngrihen shumë dyshime në kokën tuaj. Në punë, përpiquni të mos nxitoheni: mos kini frikë, gjysma e dytë e marsit do të jetë më e mirë.

Akrepi

Hëna është në anën tuaj në dashuri, por përpiquni të mos jeni aq kritik. Në punë, përpiquni të lëvizni me qetësi dhe kushtojini vëmendje problemeve financiare.

Shigjetari

Në dashuri është një periudhë me konflikte, më mirë të mos merrni vendime. Në punë e doni lirinë, por sot jeni pak të nevrikosur.

Bricjapi

Dielli, Hëna dhe Jupiteri janë me ju: bëhuni gati për disa emocione të bukura. Në punë, përpiquni të zgjidhni një problem dhe bëjeni sa më shpejt: idetë nuk ju mungojnë!

Ujori

Mërkuri është në anën tuaj dhe në dashuri do të përjetoni ndjenja ndryshe. Në punë përpiquni të mos udhëhiqeni vetëm nga instinkti.

Peshqit

Në planet e tuaja mund të jetë një martesë, një bashkëjetesë. Në punë, do të bëni zgjedhje të rëndësishme për të ardhmen

Të ngjashme