Kryefjala Logo

Paolo Fox parashikon që disa zemra do të thyhen sot

2 vite më parë

Dashi-Nuk duhet të humbisni kohë me gjëra që mund të marrin për kot papritur.
Jini gjithmonë një hap para njerëve që duan t’ju dëmtojnë.

Demi-Erdhi momenti yt sepse shumë njerëz po pëlqejnë idetë tuaja dhe duan të rrinë pranë jush.Shijoni ‘famën’

Binjakët-Keni fokus paratë dhe kujdes me shpenzimet.Ju presin kohë të vështira ndaj kujdes.

Gaforrja-Keni tension brënda vetes.Relaksohuni.Mos lejoni që pesimizmi të jetë më i fortë sesa ju.

Luani-Mos u ndjeni fajtor nëse ndiheni krenarë.Ju keni keni punuar shumë për suksesin tuaj të merituar.

Virgjëresha-Keni energji mjaftueshëm për tu ndjerë pozitiv sot.
Mos e lodhni veten për asgjë tjetër sot por shijoni qetësinë e munguar.

Peshorja-Aftësia që keni për të vlerësuar gjërat më të vogla në jetë do të ndihmojë ju dhe njerëzit që doni më së shumti.

Akrepi-Besimi juaj do të rikthehet me një zhvillim të pazakontë gjatë ditës. Kur të ndodhë do të ndiheni mjaft të çliruar.

Shigjetari-Dashuroni një person komplet të kundërt nga ju?Ka dinamikë mes jush dhe pasion por ka dhe shumë konflikte prandaj mendohuni mirë..

Bricjapi-Do përpiqeni të mirëprisni me gjithë zell ndryshimin që po ju vjen.
Kur ju përballeni me diçka
intriguese jeni mësuar ta çoni atë deri në fund.

Ujori-Dëgjoni zërin brenda vetes sot.
Përpiquni të kuptoni ndërthurjen emocionale në gjërat që ju rrethojnë.
Mos u step nga detajet.

Peshqit-Energjia rreth jush është më pozitive se kurrë prandaj gjeni kohë për një mbrëmje të qetë dhe të këndshme.
Keni kohë që nuk e bëni.

Të ngjashme