Kryefjala Logo

Paolo Fox nuk lodhet tek parashikimet.Zbuloni tuajin

30 Mars, 2022 | 2:15 pm

Dashi-Ka ardhur koha të hidheni në veprim nëse pëlqeni dikë. Në punë jeni konkurrues dhe sjell avantazh por gjithashtu tension!

Demi-Ditë shumë në dashuri dhe ka mundësi të përjetoni ndjesi më të mira. Ndërsa nëse keni një biznes tuajin tregoni bëni kujdes.

Binjakët-Sot jeni të lodhur sidomos për romancë.
Kujdes nëse po jetoni një histori dashurie me Shigjetarin ose Peshqit.

Gaforrja-Takimi i sotëm mund të përfundoj në pasion naën.
Në punë hiqni dorë nga një projekt ose largohuni nga pozicioni që keni bërë prej kohësh.

Luani-Një peridhë e çuditshme për dashurinë por muaji do të përfundojë me ndjesi të mirë
Bëhuni gati për takime dhe propozime të reja në punë.

Virgjeresha-Rrezikoni të kaloni një ditë e keqe në dashuri për faj të provokimeve që bëni.
Në punë ka shqetësime.

Peshorja- Venusi dhe Marsi mund t’ju ndihmojnë për një romancë të së shkuarës. Ata që kanë nisur një rrugë të re në punë duhet të vazhdojnë pa frikë.

Akrepi-Hëna do t’ju sjellë momente emocionuese.
Në punë mbani larg ata që duan t’ju nervozojnë.

Shigjetari-Në dashuri është mirë të tregoni kujdes, nuk ka asgjë për tu shqetësuar.
Në punë prisni, kujdes nga propozimet që duken tepër ambicioze.

Bricjapi-Nëse jeni në një lidhje përballoni të gjitha diskutimet që vijnë.
Në punë diçka nuk shkon mirë.

Ujori-Në dashuri nuk duhet të refuzoni takimet e reja.
Në punë lajmet që po prisni do të vijnë shumë shpejt nga sa mendoni.

Peshqit-Falë Hënës do kaloni momente të bukura në dashuri. Në punë dëshironi më të mirën dhe do e merrni.

Të ngjashme