Kryefjala Logo

Paolo Fox ju kërkon të jeni gati për parashikimet e së shtunës!

18 Mars, 2023 | 10:37 am

Dashi-Bëhuni gati që hëna të hyjë në shenjën tuaj e cila do të sjellë pak humor të keq në jetën tuaj private, të paktën në orët e para të ditës.
Në punë është më mirë të nxirrni pak durim sepse do t’ju duhet.

Demi-Yjet e sotëm flasin për një ditë që do të testojë lidhje të reja.
Në punë, por edhe në dashuri, këshilla është që të përfshiheni më shumë.

Binjakët-Në periudhën e fundit ka pasur shumë takime të reja por ndoshta nuk e keni gjetur ende shpirtin tuaj binjak.
Më mirë përpiquni të kuptoni se çfarë po kërkoni vërtet.

Gaforrja-Kushtojini vëmendje sot sepse yjet ju shqetësojnë veçanërisht.
Në dashuri grindje të mundshme dhe në punë më mirë të mos bini në provokimet e të tjerëve.

Luani-Kjo e shtunë ju bën pak nervoz, sidomos në dashuri ku duket e vështirë të vendosni një dialog me partnerin.
Në punë do arrini shumë.

Virgjëresha-Në këtë ditë vjen një nxitje e këndshme e pozitivitetit për t’u derdhur tërësisht në dashuri.
Dashuroni pa hezitim dhe paragjykime sepse mund të arrini shumë. Punë? Merrni një ditë për t’u çlodhur.

Peshorja-Në këtë ditë me hënën në shenjën tuaj do të mund të bëni takime të mira dhe gjithashtu të merrni disa surpriza në fushën profesionale.
Në punë ka ndryshime të mëdha.

Akrepi-Në këtë periudhë të fundit e keni lënë mënjanë dashurinë por ka ardhur koha të hapni sërish zemrën.
Trajtojeni veten me disa dalje romantike dhe të hënën do të mendoni për punën.

Shigjetari-Në dashuri vjen koha për të përjetuar emocione të forta.
Organizoni udhëtime jashtë qytetit për të shijuar në maksimum fundjavën dhe nëse jeni beqarë pranoni disa ftesa të tjera.

Bricjapi-Ju keni një karakter shumë të vendosur dhe kjo ju bën gjithmonë një pikë referimi si në dashuri ashtu edhe në punë. Megjithatë, tani ka ardhur koha që të jeni pika referimi për veten tuaj.
Përfitoni nga fundjava për të qenë pranë njerëzve që doni.

Ujori-Dashuria ka filluar të rritet, por duhet përpjekje për t’i bërë gjërat të shkojnë siç duhet dhe për të krijuar një bazë të qëndrueshme për një marrëdhënie të qëndrueshme.
Në punë këtë fundjavë flisni për suksese.

Peshqit-Kjo javë ka qenë e ngarkuar, por më në fund ka ardhur koha për të rimbushur bateritë dhe për të pushuar pak.
Përfitoni nga këto ditë për një udhëtim në natyrë dhe për të rizbuluar pak pasion në dashuri.

Të ngjashme