Kryefjala Logo

Paolo Fox i tregon entuziastëve astrologjikë se si yjet do të ndikojnë në rrjedhën e ditës së tyre

25 Maj, 2023 | 10:05 am

Dashi-Bëhuni gati të përjetoni një nga shumë ditët e emocioneve të mëdha. Dashuria kthehet te protagonisti i jetës suaj dhe duhet të shijoni çdo moment të kësaj periudhe fatlume. Në punë do ketë mundësi të reja për të zgjedhur.

Demi-Kjo ditë ju shtyn të deklaroheni nëse ka dikë që ju intereson. Dashuria është e favorizuar. Në punë mund të ketë disa ndryshime por jo domosdoshmërisht negative. Ju vetëm do të duhet të mësoheni me disa gjëra të reja.

Binjakët-Ky moment është i shkëlqyer për çiftet që do të mund të rizbulojnë pak pasion ndaj organizoni diçka të këndshme për fundjavën. Në punë, mirë për marrëdhëniet me kolegët dhe përpiquni të lini pas ankthet e zakonshme.

Gaforrja-Bëni kujdes në dashuri sepse mund të ketë fërkime me partnerin, mos bini në provokime. Një rikuperim i mirë vjen në punë, ndaj kini besim në aftësitë tuaja.

Luani-Yjet ju shpërblejnë si në dashuri ashtu edhe në punë.
Ata që janë bashkë me shenjën e zjarrit janë të favorizuar dhe nga pikëpamja e punës është koha për të qenë të guximshëm dhe madje të rrezikoni për të marrë më shumë.

Virgjëresha-Nëse jeni ende beqarë, mos u shqetësoni sepse ka mundësi të mira për të njohur njerëz të rinj. Në punë ka të reja dhe mundësi për t’u kapur.

Peshorja-Në dashuri duhet të përpiqeni të qëndroni shumë të qetë dhe pa u nervozuar. Në punë gjërat janë pak më mirë se ditët e fundit, edhe nëse lajmet e vërteta do të vijnë në qershor.

Akrepi-Dita e sotme ju shtyn të bëni zgjedhje në dashuri, veçanërisht nëse jetoni në dy marrëdhënie paralele. Në punë, jini të kënaqur me qëllimet tuaja dhe mos mendoni gjithmonë dhe vetëm për të kaluarën.

Shigjetari-Yjet favorizojnë ndjenjat dhe ua lënë vendin emocioneve të bukura. Në punë mbërrijnë projekte të reja që do t’ju japin stimujt e rinj që keni kërkuar.

Bricjapi-Ka ardhur koha t’i kushtoni më shumë kohë dashurisë dhe në punë do t’ju duhet të merrni vendime, por ta bëni këtë me kokën tuaj dhe jo vetëm me zemrën tuaj. Duhet të jemi më racionalë.

Ujori-Në dashuri sot ka pak nervozizëm ndaj kushtojini vëmendje toneve që përdorni me partnerin. Në punë duhet të kuptoni se çfarë doni të bëni dhe ku.

Peshqit-Përpiquni të flisni më shumë me partnerin tuaj, veçanërisht nëse ka diçka që nuk shkon dhe nëse ndiheni të lënë pas dore. Në punë, pas një jave të ngarkuar, do të vijë një fundjavë më relaksuese.

Të ngjashme