Paolo Fox është frymëzuar sot,veçanërisht për disa shenja

1 vit më parë

Dashi-Sot mund të keni një takim të veçantë dashurie. Nëse një marrëdhënie nuk funksionon, jepini fund.Puna do pak durim.

Demi-Dy ditët e ardhshme janë pozitive dhe do të jeni të lumtur sa i përket anës sentimentale.Në punë, lërini situatat të ecin në rrjedhën e vet.

Binjakët-Këto ditë janë të këqija për ndjenjat për shkak të ndikimit të kundërt të Hënës. Shmangni polemikat. Edhe në punë mos bëni hapa të rrezikshëm.

Gaforrja-Nëse keni diçka për të diskutuar me partnerin ose dikë që pëlqeni, bëjeni sot sepse do ju ndihmojë Hëna. Në punë, ajo që bëni është shumë e rëndësishme pavarësisht lodhjes.

Luani- Hëna dhe Dielli janë të favorshëm në dashuri, ndërsa sot premtohet të jetë një ditë e bukur! Një ide e mirë mund të vijë në punë.

Virgjeresha-Këto ditë jeni të inatosur, por gjithçka zgjidhet me komunikim. Edhe në punë mund të keni nevojë të rishikoni diçka .Me kujdes dhe maturi.

Peshorja-Situata në dashuri po rregullohet, por bëni kujdes sepse mund të keni përplasje të forta. Ide të mira keni edhe në punë, falë qiellit të favorshëm.

Akrepi-Këto ditë janë të mrekullueshme për një rikuperim, qoftë nga ana psikologjike apo fizike.Mund të ndodhë diçka e mirë në dashuri. Në punë jeni në një situatë disi të veçantë.

Shigjetari-Ndikimi i Hënës ju ndihmon që të bëni plane për marrëdhënien tuaj. Nëse punoni ose studioni, mund të keni eksperienca të mira.

Bricjapi- Prisni edhe 1 ditë për të përjetuar emocione në dashuri. Në punë nuk dini më çfarë të bëni pasi ju duket sikur jeni në një situatë të pakëndshme.

Ujori- Në dashuri mund të kthehen problemet nga e kaluara, por do ia dilni t’i kapërceni edhe ksaj here.Në punë mund të ketë diskutime.

Peshqit-Mund të hasni disa probleme të vogla në dashuri, por janë të përkohshme. Do të keni shumë mendime për një projekt në punë, ndaj mos u dorëzoni derisa të gjeni zgjidhjen.

Të ngjashme