Kryefjala Logo

Paolo Fox dhe tregimi i yjeve për secilën shenjë

22 Mars, 2022 | 12:55 pm

Dashi
Në dashuri situata nuk është aq e keqe. Nëse keni biseda me një person të shenjës së Peshores dhe Bricjapit, mund të lindë një dashuri e bukur. Në punë, situata është mjaft e qetë dhe të gjitha detyrat po i realizoni me sukses
Demi
Në dashuri bëni kujdes sepse Hëna është përballë me ju. Më mirë prisni pak për të vijuar me veprimet e tjera. Në punë kush kërkon pavarësi duhet të merret me të kaluarën njëherë.
Binjakët
Në dashuri, tani është momenti për të zgjidhur një problem një herë e përgjithmonë. Në punë, po vjen një frymë e re.
Gaforrja
Në dashuri, kjo periudhë ju premton gjëra të mëdha. Në punë nuk mungojnë mundësitë e arta.
Luani
Në dashuri, duhet të shmangni konfliktet dhe të gjeni zgjidhje. Në punë nuk duhet të izoloheni por luftoni !
Virgjeresha
Në dashuri, ka ardhur koha të përballeni me diskutime. Në punë, kushtojini vëmendje problemeve që do të zgjidhni, megjithatë duhet ta menaxhoni gjithçka me qetësi.
Peshorja
Më në fund do të keni një lajm të mirë në dashuri. Hëna nuk është kundër dhe sot jeni shumë optimistë. Në punë, do të merrni një telefonatë të rëndësishme.
Akrepi
Në dashuri ka ende pak tension, duhet të hiqni dorë nga një marrëdhënie që duket se nuk ka asnjë të ardhme. Ndërkohë bëni shumë kujdes me paratë.
Shigjetari
Në dashuri, ata që janë në krizë tani mund të gjejnë një zgjidhje sepse Hëna do ju ndihmojë. Në punë nuk do të mungojnë idetë për të sjellë gjëra të reja.
Bricjapi
Në dashuri, dita premton gjëra të mëdha. Nga data 25, Hëna do të jetë në shenjën tuaj dhe gjithçka do të përmirësohet.
Ujori
 Në dashuri ka pak pasiguri. Në punë, kini kujdes nga tensionet dhe shqetësimet. Gjithçka do të zgjidhet mjafton të ruani qetësinë.
Peshqit
Hëna është në anën tuaj, thjesht lini veten të lirë për të përjetuar emocione të bukura.Në punë, kjo është periudhë ndryshimesh të mëdha, ndaj
me siguri ecni përpara.

Të ngjashme