Kryefjala Logo

Paolo Fox çdo mëngjes u tregon entuziastëve të horoskopit se si yjet do të ndikojnë në ecurinë e ditës së tyre

10 muaj më parë

Dashi-Përfitoni nga kjo ditë për të përjetuar plotësisht dashurinë sepse yjet janë në anën tuaj.
Në punë keni një dëshirë të madhe për të bërë dhe do të arrini shumë.

Demi-Në këtë ditë do të na duhet të përballemi me disa probleme me zemrën. Sa i përket punës, vlerësoni të gjitha mësimet e marra deri tani dhe filloni të planifikoni lëvizjet tuaja të ardhshme.

Binjakët-Në këtë ditë është më mirë të mos nënvlerësoni takimet e reja, sepse ato mund të ndryshojnë jetën tuaj. Për sa i përket punës, sot nuk jeni plotësisht të përqendruar.

Gaforrja-Sot vjen koha të përballeni me partnerin dhe të sqaroni se çfarë nuk shkon në çift. Në punë ka pak lodhje të akumuluar.

Luani-Kjo fundjavë është ideale për të përjetuar emocionet në maksimum ndaj organizoni diçka të këndshme me partnerin tuaj.
Në punë ka disa polemika, por duhet ta përballojmë dhe të ecim përpara. Suksesi është afër qoshes.

Virgjëresha-Këtë të shtunë jeni me fat dhe nëse jeni ende beqare mos qëndroni të mbyllur në shtëpi.
Për sa i përket punës, nuk jeni më të kënaqur me atë që bëni, ndoshta ka ardhur koha për një ndryshim.

Peshorja- Saturni shkakton njëfarë pasigurie në dashuri, vëmendje. Ka shumë lodhje në punë, por mos u shqetësoni, merrni pak kohë për të rimbushur bateritë tuaja.

Akrepi-Ka ardhur koha të liroheni pak këtë fundjavë, ndoshta po bëni pak më shumë dhe jeni të lodhur. Merrni një ditë për veten tuaj.

Shigjetari-Për dashurinë kjo e shtunë është shumë pozitive dhe do ketë një mënyrë për të marrë shumë nga partneri juaj.
Në punë mirë për ata që kanë ndryshuar diçka edhe nëse kënaqësitë e vërteta nuk kanë ardhur ende.

Bricjapi-Kjo kohë është e bukur për dashurinë me një fundjavë që premton shumë.
Në punë duhet të pastroni kokën, deri tani nuk jeni ende plotësisht të kënaqur me atë që po bëni.

Ujori-Ka ardhur koha për të bërë plane për të ardhmen në çift, mos kini frikë.
Në punë, kini kujdes nga ngjarjet, kjo është koha e duhur për të reflektuar, jo për të vepruar.

Peshqit-Këtë fundjavë po vjen një lodhje e vogël që do të ndihet, por përpiquni t’i rimbusni bateritë me dashuri.
Zbulimet e vërteta janë afër. Jini të durueshëm.

Të ngjashme