Kryefjala Logo

Paolo Fox bëhet sot i pa parashikueshëm

2 vite më parë

Dashi-Sot rregulloni lidhjen në çift.Të rinjtë e kësaj shenje që kërkojnë punë,po ju vjen mundësia e artë.

Demi-Tregohuni të sinqertë në dashuri dhe do sqaroni çdo keqkuptim.
Në punë mund të përplaseni me shefin.

Binjaket-Debatet po ju mbajnë larg njerëzve që doni.Tregoni pak kujdes dhe maturi sepse ky nervozizëm po del në pah edhe në punë.

Gaforrja-Fundi i këtij muaji sjell paqe në dashuri më në fund.Bashkëpunimet do sjellin frytet e veta në punë.

Luani-Nëse jeni në një lidhje dhe keni njohje të reja bëni kujdes nga ajo që mund të humbisni.Puna kërkon ide të reja.

Virgjëresha-Gjithçka që thoni në dashuri po ju merret për ters ndaj mbaj vigjilencën.Në punë ju pret një situatë e sikletshme.

Peshorja-Nuk ju bën mirë të mbani turinj me njerëzit e dashur.Në punë është dikush që do t’ju marrë vëmëndjen.

Akrepi-Ditë shumë e bukur për dashurinë.Puna ka bonuse që do i shfrytëzoni për një udhëtim.

Shigjetari-Thoni lamtumirë historive që nuk ju çojnë askund.Në punë tregoni shumë kujdes sepse do t’ju fajësojnë për diçka që nuk e keni bërë.

Bricjapi-Nga eksperienca e fundit në dashuri dolët e zhgënjyer por jo e dorëzuar.Në punë keni shumë ide për projekte të reja.

Ujori-Mos u tundoni nga një person i ri sepse mund të humbisni atë që keni.
Puna kërkon sakrificë dhe mund për rezultate.

Peshqit-Kujdes këtë periudhë sepse me hënën kundër marrëdhëniet dashurore nuk do ecin siç ke dëshiruar.Asgjë e re nga puna që vazhdon normalisht.

Të ngjashme