Nxitoni të lexoni parashikimin tuaj me astrologun Paolo Fox

5 muaj më parë

Dashi-Për sa i përket dashurisë, ka ardhur koha ta zbutni pak më shumë personazhin dhe madje të dilni pak përtej kufijve tuaj. Hidheni veten në përvoja të reja pa frikë. Është koha për të punuar pak më shumë në punë.

Demi-Kjo ditë nis pak me lëvizje të ngadalta, sidomos për ndjenjat. Për sa i përket punës, nuk është saktësisht një periudhë optimale, por duhet të shtrëngoni dhëmbët dhe të keni durim.

Binjakët-Kjo ditë është e bukur për emocionet që janë sërish protagonistët e jetës tuaj. Kini kujdes në punë sepse ka disa pengesa të vogla, por asgjë serioze.

Gaforrja-Tregohuni të kujdesshëm sot sepse në dashuri ka disa vështirësi por do të arrini të menaxhoni gjithçka me pjekuri të madhe. Në punë është më mirë të mos e teproni dhe t’i besoni më shumë vetes.

Luani-Dita e sotme ju shtyn drejt një zyrtarizimi të marrëdhënies tuaj tashmë të krijuar mirë. Në punë bëni kujdes që të mos humbisni të gjithë punën e bërë deri më tani vetëm për qejf.

Virgjëresha-Kjo periudhë është e bukur për dashurinë që dhuron emocione të bukura.
Në punë ka vështirësi por duhet të bëni durim, shumë shpejt gjërat do të kthehen në drejtimin e duhur.

Peshorja-Dashuria jep shumë në këtë ditë, veçanërisht për ata që duan të bien në dashuri. Kënaqësitë dhe lajmet interesante mbërrin në punë, kapini ato.

Akrepi-Dita e sotme ka të bëjë me emocione të forta, keni një dëshirë të madhe për të dashuruar kështu që lëreni veten. Në punë do sulmoheni nga disa mendime negative por mos i lini të ndikojnë shumë tek ju.

Shigjetari-Në dashuri ka ardhur koha të përballeni me problemet dhe të përpiqeni t’i zgjidhni ato. Në punë përpiquni të përqendroheni më shumë nëse dëshironi të bëni një kërcim cilësor.

Bricjapi-Në dashuri gjërat nuk funksionojnë për një kohë të gjatë, por duhet të kuptojmë se cila është rrënja e problemit. Në punë, besoni pak më shumë në veten tuaj.

Ujori-Në dashuri ka ardhur koha të ndaloni së përdoruri shumë kokën në vend të zemrës, jini më instinktiv.
Në punë gjithmonë dëshironi të bëni gjëra të reja dhe ky qëndrim yt vlerësohet shumë nga shefat.

Peshqit-Në dashuri do t’ju duhet të përballeni me disa probleme të vogla sot, të gjitha gjërat e lënë mënjanë deri tani. Në punë, vazhdoni drejtpërdrejt në rrugën tuaj dhe vazhdoni t’i bëni gjërat vetë, sepse i keni të gjitha kredencialet për sukses.

Të ngjashme