Kryefjala Logo

Nuk ka asgjë që i shpëton parashikimit të Paolo Fox sot

23 Mars, 2022 | 12:18 pm

Dashi-Falë ndikimit të Hënës, nuk do të mungojnë shanset në dashuri. Në punë ka perspektivë për mundësi të reja, por bëni kujdes.

Demi-Dita e sotme është tepër e rëndësishme në dashuri. Një përgjigje që keni pritur prej kohësh mund të vijë nesër. Mund të ketë edhe ndryshime të papritura, por varet nga puna që bëni.

Binjakët-Për shkak të ndikimit të kundërt të Hënës, zgjidhjet e një problemi në dashuri mund të mos jenë të thjeshta. Në punë duhet të zgjidhni një problem .

Gaforrja-Nuk ka asgjë të keqe që të jesh i gatshëm për të dhënë dashuri, por për të arritur atë që dëshiron duhet të bësh hapin e parë. Në punë është koha për t’i dhënë energji një projekti të ri, kështu nuk do të ndjeni më mërzitje.

Luani-Më në fund, Hëna do të jetë pranë jush në dashuri. Edhe në punë do të vijnë lajme të mira dhe do të zgjidhen të gjitha pikëpyetjet.

Virgjeresha-Qëndroni larg situatave të ndërlikuara, të paktën për këtë javë.
Ndërsa në punë nëse jeni në pritje të një përgjigje, tregoni durim.

Peshorja-Në dashuri, njerëzit në çift duhet të jenë të kujdesshëm për një kohë të gjatë, sidomos nëse së fundmi kanë përjetuar situata që i kanë shkaktuar mërzitje. 

Akrepi-Ju jeni shumë ‘të dashuruar me jetën’, këto ditë.
 Doni të shijoni gjithçka dhe të jetoni si të ishte dita e fundit. Tregohuni të kujdesshëm në punë.

Shigjetari-Sot do të përjetoni momente emocionuese në dashuri. Ndërkohë, situata është mjaft e mirë edhe në punë.

Bricjapi-Sot do të reflektoni për dashurinë dhe do të kuptoni çfarë ia vlen me të vërtetë për ju. Ndërsa në punë jini të durueshëm dhe mos bëni gabime që mund t’ju kushtojnë.

Ujori-Falë ndikimit të Hënës, do të jeni të gatshëm për t’i dhuruar partnerit disa momente ndryshe. Ndërkohë duhet të kompensoni kohën e humbur dhe të rifitoni balancën në punë.

Peshqit-Bëni kujdes me fjalët, nuk është ditë aq e këndshme nga ana sentimentale. Nëse në punë ka disa gjëra që nuk ecin dhe keni biznesin tuaj, mund të vijë një pikë kthese.

Të ngjashme