Kryefjala Logo

Nuk jeni ende gati të dilni në plazh? Rezultatet më të shpejta vijnë në këtë mënyrë

18 Prill, 2022 | 11:23 am

Kur e gjejmë veten se ka ardhur vera,shumë prej nesh(sidomos vajzat) ende nuk ndihen gati për t’u ekspozuar në plazh.


Për të arritur një rezultat të shpejtë dhe efektiv me trupin tuaj mund të mjaftojnë 4 javë regjim strikt ushqimor dhe stërvitje intensive.

Më e rëndësishmja:Eliminoni darkën!
Ju ndihmon jo vetëm të hiqni kile por barku juaj do duket më i sheshtë .
Pini shumë ujë sepse ju ndihmon të mos dehidratoheni dhe ju heq urinë.


Hani shumë fruta të stinës dhe bëni kujdes nga fiqtë dhe frutat e tjera të cilat përmbajnë shumë sheqer.
Mos harroni të konsumoni sallatrat dhe proteinat.

Të ngjashme