Kryefjala Logo

Nuk fillon e premtja pa parashikimet e astrologut Paolo Fox

7 Prill, 2023 | 10:49 am

Dashi-Në këtë ditë kujdes nga shpërqendrimet në punë sepse jeni mjaft të zhytur në mendime dhe ndoshta do të ishte e përshtatshme të bënit një ditë pushimi nga gjithçka dhe nga të gjithë. Dashuria duket se nuk po largohet por duke dalë pak më shumë do të keni mundësi të bëni takime interesante.

Demi-Sot e shihni veten duke u përballur me disa probleme të vogla pune që do të sjellin pak stres.
Megjithatë, mos mendo shumë dhe përkushtohu dashurisë, e cila, përkundrazi, do t’ju japë gëzime të mëdha.

Binjakët-Përpiquni të ndiqni pak më shumë instinktin në gjërat dhe do të shihni që do ta gjeni rrugën.
Lëshoni tensionet dhe lërini vetes një moment relaksi për të rimbushur bateritë tuaja.

Gaforrja-Dita e sotme sjell përfitime të mëdha nga pikëpamja e punës dhe financiare.
Sa i përket dashurisë, pasioni rritet me partnerin, ndaj organizoni diçka të bukur së bashku me gjysmën tuaj më të mirë.

Luani-Sot jeni pak të hutuar dhe ekziston rreziku që të vini në dyshim të gjitha gjërat që keni bërë deri tani.
Tregohuni më pak të nxituar në gjykim dhe nxirrni pak durim sepse rezultatet do vijnë si në punë ashtu edhe në dashuri.

Virgjëresha-Qielli i sotëm ju bën veçanërisht të zhytur në mendime, por përpiquni të mos bini në negativitet sepse dashuria mund të ndikohet. Në punë është koha për kënaqësi.

Peshorja-Sot jeni shumë e vendosur dhe pragmatike, kështu që vazhdoni me projekte të reja dhe gjithashtu disa shitje. Përsa i përket dashurisë, lëreni veten sepse favorizohen kontaktet dhe takimet e reja.

Akrepi-Sot do të jeni veçanërisht enigmatikë, por të dashuruar, për të zgjidhur problemet do të duhet pak më shumë dialog.
Në punë gjithçka po shkon mirë, por tregohuni më të qartë në vendimet tuaja.

Shigjetari-Përpiquni të rrethoheni me njerëz me të njëjtin mendim, të cilët nuk e pakësojnë entuziazmin tuaj.
Në punë nxirrni në pah aftësitë tuaja organizative sepse do t’ju duhen.

Bricjapi-Kini kujdes në dashuri sepse kjo ditë ju sheh veçanërisht të diskutueshëm. Mundohuni të kuptoni nëse keni personin e duhur pranë jush dhe, në punë, keni guximin për të bërë zgjedhje.

Ujori-Sot ju sheh plot ide dhe dëshirë për të bërë, përpiquni të përfitoni nga momenti.
Në dashuri nga ana tjetër, jo gjithçka po shkon sipas planit, por mos u dekurajoni.

Peshqit-Ditë e bukur për t’u kujdesur për marrëdhëniet me të tjerët. Keni një energji pozitive dhe një dëshirë të madhe për t’u përfshirë, kështu që do të tërhiqni mundësi të mira biznesi dhe sentimentale.

Të ngjashme