Kryefjala Logo

Nuk dini hobin tuaj?E di horoskopi!

29 Maj, 2022 | 1:10 pm

Dashi-Nese ende nuk e keni nisur,ju këshillojmë “Zumba”
Mban trupin dhe trurin në formë dhe jeni ashtu siç ju pelqen ju, në levizje gjithë kohën

Demi-Kopshtaria.
Provoni të mbillni një lule në një vazo dhe do të kuptoni se kjo ishte fiks çfarë ju duhej.

Binjakët -Mësoni një gjuhë të re.
Jeni shumë të zotët në këtë punë.

Gaforrja – Pasioni juaj për të bërë foto mund të kthehet shumë shpejt në një hobi.Fillo koleksionin tend.

Luani-Koleksionist
Mund te koleksiononi pulla poste, monedha të huaja e qindra gjëra të tjera që mund të zgjojnë kureshtjen tuaj.

Virgjëresha -Gatim
Fillo me një recetë të thjeshtë keku dhe shiko si do jeni në gjëndje të bëni më vonë torta dasmash.

Peshorja -Vullnetar/Aktivist
Ju mund të bëheni vullnetar në një qëndër për kafshët e braktisura ose në një qëndër me fëmijë që kanë aftesi të kufizuara.

Akrepi-Ngjitje ne mal. Natyra juaj e mbyllur mund të hapet vetëm në një hapësirë të madhe e të gjelbër.

Shigjetari -Meditim
Ju jeni shpirti i aventurës dhe nuk ka asgjë të keqe por disa minuta meditim në ditë do rregullonin bilancat në jetën tuaj.

Bricjapi – Bëje vetë.
Askush nuk është më i aftë se një Bricjap në praktikë.
Ju këshillojmë rregullimin e shtëpisë, dekorin e një ditëlindjeje apo riparime të ndryshme.

Ujori- Yjet
Hobi juaj lidhet me horizontin tuaj,ju shikoni larg dhe pretendoni të shkoni larg,ndaj yjet do ju hapin sytë drejt një bote të panjohur për ju.

PESHQIT-Tekstshkrues.
Botën që ju fshihni në mendjen tuaj mund ta hidhni vetëm në një letër të bardhë.

Të ngjashme